V COMEFLEX CONSULTING s.r.o. nabízíme bezplatnou konzultaci, díky níž se budete schopni lépe rozhodnout o podobě společnosti i o tom, jak správně nastavit její parametry.

Dobrá rada nad zlato

Nepouštějte se do podnikání po hlavě a předem si důkladně promyslete všechny důležité aspekty, které by vám později mohly přivodit komplikace v podnikání nebo zbytečné náklady navíc.

Poradenství v oblasti podnikání doporučujeme nejen začínajícím podnikatelům, ale i živnostníkům, kteří se rozhodují pořídit si například společnost s ručením omezeným, a společnostem, které zvažují přepis na akciovou společnost.

Pokládáte si následující otázky? Pomůžeme vám je vyřešit.

  • Jaká forma společnosti je pro mě nejvhodnější?
  • Jaké živnosti si mám zaregistrovat?
  • Je mnou vymyšlený název firmy přijatelný?
  • Jaké povinnosti budu mít jako jednatel?
  • Jakou formu společenského podílu zvolit?

Jak probíhá první schůzka a co si připravit?

Konzultace v COMEFLEXu může probíhat osobně v Praze na některé z našich poboček či telefonicky. Zpravidla zabere 30 – 60 minut vašeho času. Během schůzky si ujasníte základní podobu vaší společnosti.

Předem se vyplatí rozmyslet, co všechno by měla nová společnost dělat. Od toho se například odvíjí, jaké živnosti je potřeba zaregistrovat. Za dodatečné zapsání další živnosti si totiž musíte připlatit.

Důležitou roli hraje také jméno společnosti, které dělá její tvář. Mělo by vystihovat předmět podnikání. Ideální jsoumaximálně dvě slova, která si cílová skupina snadno zapamatuje. Název musí být zároveň originální, aby mohl být zapsándo obchodního rejstříku.

V neposlední řadě s vámi na schůzce vyřešíme potřebnou výši základního kapitálu. I když si v současné době můžete založit s.r.o. již s korunovým základním kapitálem, ne vždy je takové rozhodnutí pro firmu výhodné. Poradíme vám jakou výši zvolit a jak rozdělit podíly v případě většího počtu vlastníků.

Nechte si založit společnost jednoduše na klíč

Na základě schůzky máte v rukách všechny potřebné podklady pro založení společnosti. Abychom vám ulehčili práci, nabízíme založení společnosti na klíč, která je sestavená na míru vašim potřebám. Během konzultace můžete o založení společnosti zažádat. Stačí vyplnit krátký formulář. V COMEFLEXu připravíme všechny patřičné dokumenty. Vy se můžete dostavit až k podpisu smluv a po stanovených lhůtách začít podnikat.