Hlavní stránka / Založení společnosti

Založení firmy s Vaším základním kapitálem

Založení firmy nebylo nikdy předtím rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do týdne za bezkonkurenční cenu včetně všech poplatků.

SRO Vám dokážeme založit i do jednoho dne. V den založení společnosti si již můžete odnést výpis z obchodního rejstříku. 

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás na 800 47 47 47

Cena založení společnosti s.r.o.

Dotovaná cena založení společnosti
Dotovaná cena je platná při využití služby sídla společnosti s platbou min. na dva roky předem.
7 500,-

objednat
Cena založení společnosti
Základní cena bez využití dalších služeb.
11 900,-

objednat
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Cena zahrnuje:

Nezávazná objednávka

Děkujeme formulář byl úspěšně odeslán.

Založení společnosti od COMEFLEXU:

Založení společnosti

Nevíte si rady se založením společnosti? Nevíte jak sestavit zakladatelskou listinu nebo společenskou smlouvu? Nemáte čas na obcházení úřadů a notářů?

Přenechejte tyto starosti nám! V COMEFLEX OFFICE Vám založíme společnost na klíč, která bude splňovat veškeré potřebné náležitosti dle platných právních předpisů a bude přesně odpovídat potřebám Vašeho podnikání i Vašim představám.

 

Doplňkové služby a ceny

Sídlo společnosti již od
Nabízíme plnohodnotné i Virtuální sídlo společnosti v Praze
194,-
Kč/měs.
Stejnopis notářského zápisu nad rámec založení
V rámci založení je počítáno s vydáním jednoho Stejnopisu zakladatelského dokumentu. Každý další je zpoplatněn.
250,-
Kč/ks
Ověření podpisů nad rámec založení
30,-
Kč/ks
Výpisy z rejstříků nad rámec založení
150,-
Kč/str.
Zastupování na úřadech nad rámec založení
690,-
Kč/hod.
Vypracování plné moci nad rámec založení
490,-
Vypracování Souhlasu s umístěním sídla
V případě sídla u jiného poskytovatele potřebujete pro zápis do OR jeho souhlas s umístěním sídla společnosti. Vypracujeme ho za Vás.
50,-
Vypracování smlouvy
Vypracování smlouvy o tichém společenství, nájemní smlouvy, smlouvy o výkonu funkce, mandátní smlouvy, smlouvy o dílo, atd.
1 950,-
Kč/hod.
Registrace k DPH
Registrace k DPH se provádí po zápisu do obchodního rejstříku.
9 900,-
Registrace k silniční dani
350,-
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Průběh založení s.r.o.

 • Objednávka služby
  Telefonická (800 47 47 47) nebo internetová objednávka přes interaktivní formulář.
 • Konzultace a sepsání požadavků
  Se vším Vám rádi pomůžeme! Nejprve společně nastavíme hlavní parametry vaší nové společnosti. Sdělíte nám svou ideu jak chcete, aby se vaše nová společnost jmenovala, předmět podnikání, sídlo firmy, výši základního kapitálu či počet společníků a jednatelů. Zdarma vypracujeme návrh zakladatelského dokumentu.
 • Příprava potřebných dokumentů
  Ve chvíli, kdy dojde k odsouhlasení návrhu zakladatelského dokumentu, naše právní oddělení připraví veškeré dokumenty a podklady pro založení a zápis do veřejných rejstříků.
 • Zakladatelské jednání
  Schůzku s notářem dohadujeme v co možná v nejkratším možném termínu, zpravidla do dvou dnů. Na tomto jednání bude Vaše společnost založena a Vy obdržíte Stejnopis zakladatelského dokumentu od notáře.
 • Podání do OR a zápis živností
  Po složení základního kapitálu v bance (již od 1,- Kč), dojde k zápisu společnosti do Obchodního rejstříku. Před tím však společnosti zaregistrujeme příslušná živnostenská oprávnění.
 • Registrace na FÚ
  Po zápisu společnosti do rejstříků, budeme společnost registrovat k dani z příjmu právnických osob.
 • Hotová společnost
  Od nás dostáváte za jednu cenu kompletní společnost připravenou k podnikání.

Jaké výhody přináší založení na klíč?

 • Rychlost
  Už do jednoho týdne můžete začít podnikat.
 • Pohodlí
  Veškerý servis na jednom místě během jedné schůzky.
 • Bez rizika
  Vaše společnost je založena dle platného právního řádu.
 • Vyhněte se administrativě
  Můžete se naplno věnovat rozvoji svého podnikání a administrativu nechat na odborné firmě.
 • Služby pod jednou střechou
  Služby notáře a právní služby včetně přípravy veškeré dokumenty potřebné k zápisu do veřejných rejstříků za Vás zajistí odborná firma. Nemůžete tak na nic zapomenout.

Proč založit s.r.o. u COMEFLEX?

 • Garance
  Ručíme za zápis do obchodního rejstříku nebo garantujeme navrácení 100% ceny.
 • Spolehlivost
  Je pro nás důležitá důvěra. Pomáháme úspěšně fungovat podnikatelům již od roku 2001.
 • Odbornost
  Vypracujeme Vám zdarma návrh zakladatelského dokumentu, který můžete použít i v případě, že se pro nás nerozhodnete.
 • Zkušenosti
  Nabízíme zkušené odborníky, kteří vám poradí, jak by nová firma měla vypadat. Máme vypracované a časem prověřené metodiky pro veškeré úkony.
 • Komplexní služby
  Založením firmy to pro nás nekončí. Pomáháme vám podnikat s minimem nákladů. Nabízíme komplexní služby - poskytujeme sídla firmám, pronájmy kanceláří a, zasedacích místností, pomáháme s administrativou, vedeme účetnictví, poskytujeme telefonní linku a další.

Otázky a odpovědi

Jde o to, že pokud by s.r.o měla problém, vím, že ručím veškerým svým majetkem. S ohledem na tuto skutečnost bych ráda ještě před založením s.r.o převedla mé vlastnictví části domu na jinou osobu. Nemám jasno v tom, jestli ručím majetkem, který vlastním v okamžiku, kdy nastane problém, nebo majetkem, který jsem vlastnila na začátku založení s.r.o. Nebo může být nějak vztahováno na to, že jsem ještě před půl rokem vlastnila kus domu?
anonym, 18. 9. 2015
Společnost s ručením omezeným je naprosto jiný subjekt než li Vy jako fyzická osoba. Proto za zmařilý podnikatelský záměr Vy, jako fyzická osoba, neručíte vůbec. Pouze do výše nesplaceného základního kapitálu. Jako společník, tedy majitel, nemusíte mít o svůj soukromý majetek obavu. Trochu odlišná situace je ve funkci jednatele společnosti. Jednatel je osoba, která odpovídá za obchodní aktivity společnosti a jedná za společnost navenek. Ten odpovídá majetkem v případě spáchání trestného činu nebo zpronevěry. Zde se odpovědnost liší, pokud se odpovědnosti domáhá společník té samé firmy nebo třetí osoba (věřitel). Ale i tak, nároky na plnění jednatelem vůči třetí osobě mají svá velice striktní pravidla. Proto bych se asi s touto věcí mnoho nezaobíral.
měla bych zájem o s.r.o. společnost. Ráda bych věděla, co všechno je potřeba k založení společnosti, když jsem podnikatelka (OSVČ) a živnostenský list mám již vydaný?
anonym, 23. 11. 2015
Zakládáte nový, v podstatě nezávyslý subjek, nové SRO. Živnostenská oprávnění zřizujete na tento subjekt, právnickou osobu, a proto je nutné proces registrace absolvovat znovu. Ale přece jen máte trochu výhodu. Pokud jde o vázanou živnost, kterou již vykonáváte na sebe, bude pro Vás jednodušší prokazovat odbornou způsobilost k vykonávání této živnosti .
K čemu slouží základní kapitál a kolik nejmíň musíme vložit do firmy na základní kapitál? Je pravda, že firmu založím již od jedné koruny?
anonym, 10. 9. 2015
Ano, společnost s ručením omezeným založíte již při vkladu do základního kapitálu 1Kč na každého společníka. Tedy, pokud bude společnost mít pouze jednoho společníka, základní kapitál může být pouze jedna koruna. To ale obecně nedoporučujeme. Naše doporučení je alespoň 20.000,- Kč. Peníze na základním kapitálu dnes slouží v podstatě jako prostředky na rozjezd firmy. Pokud budete mít základní kapitál jedné koruny, samotným založením společnosti SRO a uplatněním nákladů na založení, dostanete společnost do záporného kapitálu. Pak budete muset, jako společník, do společnosti půjčovat peníze na provoz. K čemu slouží základní kapitál? Jak jsem již uvedl, kapitál jsou především prostředky společnosti na provoz v začátku podnikání. Ale také k výši základního kapitálu přihlíží např. banky při schvalování úvěrů, dodavatelé či odběratelé při smlouvání zakázek a tím tedy plní funkci indikátoru stability firmy. V neposlední řadě k výši základního kapitálu přihlížejí i úřady. Například při žádosti o koncesi na tzv. velkou nákladní automobilovou dopravu (vozy nad 3,5t), krajský úřad při schvalování požaduje po firmě prokázání finanční způsobilosti. Ta se prokazuje složenou finanční hotovostí na základním kapitálu, rezervním fondu, a/nebo příslušným pojištěním.