Změny v S.R.O.

Vyřídíme za vás všechny požadované změny v s.r.o. a ušetříme vám tak spoustu času i starostí. Zajistíme vše potřebné a vy se tak můžete v klidu věnovat podstatě vašeho podnikání a neztrácet čas a síly zařizováním formalit.

Změny v s.r.o. – jak to probíhá?

Existuje povinnost zapsat do obchodního rejstříku každou změnu s.r.o. S tím je ovšem spojena značně zdlouhavá administrativní činnost, které se můžete vyhnout tím, že ji delegujete právě na nás. Každou požadovanou změnu ve vaší společnosti zkrátka provedeme za vás, zatímco vy se můžete věnovat běžnému chodu vaší firmy.

Každý náš krok budete mít pod kontrolou, jelikož žádnou změnu nelze učinit bez vašeho výslovného souhlasu.

Potřebujete vyřešit legislativní změny ve své sro?

Jaké změny lze provádět?

K těm nejčastěji požadovaným změnám patří změna jednatele společnosti, změna jejího sídla nebo také změna názvu. Zajistit lze též navýšení nebo rozdělení základního kapitálu s.r.o. Po vzájemné dohodě jsme pro vás schopni zařídit i další změny ve společnosti, které budete požadovat.

Co musíte udělat vy?

Není to nic komplikovaného. Pro jakoukoliv změnu ve společnosti s ručením omezeným je nutné poskytnout nám všechny potřebné údaje a to včetně podrobností o požadovaných změnách. Poté, co si projdeme stávající notářský zápis, vás kontaktujeme a dojednáme s vámi všechny detaily a to včetně konečné ceny.

Následně vám zašleme potřebné dokumenty, které ověříte na poště. O všechno ostatní se už na úřadech postaráme sami. Vše je zpravidla vyřízeno do pěti pracovních dnů.

Rychle a bez obav

Jelikož bez vašeho ověření není možné provádět jakékoliv změny ve vaší společnosti, máte vše neustále pod kontrolou a nemusíte se tedy obávat žádných nevyžádaných zásahů či dokonce nějakých nepravostí. V naší režii proběhne vše rychle a hladce.

Po celo dobu naší spolupráce vám budeme plně k dispozici!

Nechte nás rychle vyřešit změny ve vaší sro
X