Sídlo Firmy Praha 2

Sídlo Firmy Praha 2

Nechte si v pár okamžicích zřídit sídlo firmy na Praze 2! Je vaše podnikání zaregistrované na adrese vašeho bydliště? Oddělte soukromý život od toho pracovního! Platíte drahý pronájem za kancelář, kterou stejně nevyužíváte? Už nemusíte! Využívejte s námi vaši kancelář pouze v případě potřeby!

Prestižní adresa sídla firmy může mít veliký vliv na vaši podnikatelskou image

Atraktivní adresa sídla společnosti, jako například v samotném centru Prahy, vaší firmě přinese prestiž. Vaši klienti vás budou vnímat jako důvěryhodného profesionála. Ptáte se proč? Pražská adresa působí spolehlivěji než adresa na malém městě. Pražské nájmy se navíc pohybují velmi vysoko a i to přidá na vaší věrohodnosti. Vysokého nájmu se ale nemusíte obávat. S námi platíte za zřízení vašeho sídla na Praze 2 od 194 Kč měsíčně!

Comeflex office recepce
Sídlo Firmy Praha 2

Naše Office centrum v Praze 2 se nachází v ulici Bělehradská 858/23 na Vinohradech. Místo je dostupné veřejnou dopravou – tři zastávky tramvaje č. 11 a č. 13 od stanice metra I. P. Pavlova na trase C. Pokud jedete automobilem, můžete zaparkovat na placeném parkovišti přibližně 50m od kanceláří.

S naším virtuálním sídlem platíte jen za to, co skutečně potřebujete

Vedle skutečného sídla vám založíme také virtuální sídlo. Díky němu získáte vy nebo vaše společnost virtuální adresu, kterou zároveň můžete využít i jako firemní korespondenční adresu. Zápis do rejstříku za vás rádi vyřídíme. Hlavní výhodou je skutečnost, že zaplatíte pouze za to, co využijete.

V základním balíčku virtuálního sídla se vám dostane adresa společnosti včetně označení na informační tabuli. Dostanete také přístup do on-line prostředí, kde budete moci spravovat služby vázané na vaše nové sídlo. Pokud nebudete využívat kancelář, nebudete za ni muset platit!

Přesuňte sídlo své firmy do srdce Prahy

Vyberte si přesně to, co vám usnadní vaše podnikání

Rádi vám vyhovíme s dalšími požadavky, které vám ušetří čas. Nakombinujte si služby přesně podle vašich potřeb! Můžete si vybrat z našich služeb, které zahrnují:

Sídlo Firmy Praha 2
Poradenství pro nové firmy

Kdo si nejčastěji zakládá virtuální sídlo a proč?

Virtuální sídlo představuje vhodnou volbu, pokud jste OSVČ, začínající podnikatel, nebo vlastníte Start Up. Jako reálný příklad poslouží daňoví poradci nebo IT specialisté, kteří kancelář nevyužívají často. Samozřejmě si ho ale můžete založit i v jiných případech a získat tak všechny benefity virtuálního sídla.

Hlavní benefity:

 • nejjednodušší cesta ke zřízení sídla firmy bez papírování
 • lukrativní adresa
 • levný provoz
 • technické i personální vybavení
 • asistence se zřízením živnosti nebo založením společnosti
 • telefonní operátorka (český a anglický jazyk) a voicemail

Získejte s námi nové sídlo na prestižní adrese

V jakém případě je vhodné uvažovat o virtuální kanceláři?

Ať jste teprve nedávno začali pracovat jako OSVČ nebo vlastníte větší společnost, virtuální sídlo za vás vyřeší nejenom změnu sídla. Pokud platíte nájem za klasickou kancelář a nevyužíváte ji často, s touto službou se vám znatelně sníží náklady a získáte profesionální administrativní podporu. Budete si moci objednat prostory podle vaší potřeby a další jednotlivé služby jako například přeposílání korespondence, zástup na úřadech a další.

Sídlo Firmy Praha 2
Jednatelé Comeflex Office

Ušetřete čas i peníze!

Virtuální kanceláře představují alternativu klasických kanceláří. Slouží jako administrativní virtuální sídla pro právnické a fyzické osoby, které chtějí svoje sídlo změnit. Nejdůležitější výhodou této služby je zajištění souhlasu úřadu pro zapsání nového sídla. Změnu lokality zařídíme za vás, s papírováním se nebudete muset vůbec potýkat.

Chcete ušetřit, získat atraktivní adresu pro sídlo vaší společnosti a tím i značnou prestiž, která vám může pomoci získat nejednoho klienta? Vyberte si ověřenou společnost, která se o všechno postará. Poskytujeme komplexní služby včetně účetnictví a získali jsme si důvěru více jak 4 500 klientů. Všechny naše nemovitosti, ve kterých poskytujeme sídla, jsou na 100 % bezpečné – buď je vlastníme přímo, nebo skrze provázanou vlastnickou strukturu.

Neváhejte nás kontaktovat a my za vás vše vyřídíme!

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář