Hlavní stránka / Ostatní služby / Telefonní služby

Telefonní služby

K pronájmu sídla firmy v Praze vám zajistíme také pronájem telefonní linky (a další služby). K pronájmu navíc poskytujeme službu VoiceMail. Máte tak možnost skrze elektronickou hlasovou schránku přijímat hlasové zprávy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechny přijaté zprávy jsou elektronicky zaznamenány a přeposílány ve formátu .wav na klientem udanou e-mailovou adresu.

Pronájem faxového čísla

K pronajaté telefonní lince nabízíme faxové číslo, díky kterému můžete prostřednictvím elektronické schránky zaznamenávat faxové zprávy v elektronické podobě. Přijaté faxy jsou automaticky přeposílány na klientem udanou e-mailovou adresu.

Příjem a přepojení hovorů operátorkou

Hovory jsou přijímány česky nebo anglicky mluvící operátorkou (příjem do 50 hovorů měsíčně). Operátorka přebírá vzkazy od klientů nebo naopak vyřizuje zprávy klientům domluveným způsobem (sms, email,...).

Získejte telefonní linku s vlastní operátorkou

Další služby

  • Přesměrování hovorů - v případě potřeby zajistíme přeměrování hovorů na váš mobilní telefon. Hovory tak budete moci zajišťovat i na cestách. Náklady na přesměrování hradí klient (dle ceníku operátora).
  • IVR - dle vašich přání a potřeb máte v rámci přiděleného telefonního nebo faxového čísla možnost vytvořit si vlastní komunikační "strom" (přepojování na recepční, hlasová schránka, hlasová prezentace nejrůznějších informací o firmě apod.) Vašim klientům je tak zajištěn nepřetržitý servis.

Ceník

Pronájem telefonní linky Pronájem faxového čísla Pronájem telefonní linky se službami operátorky
Cena pro zákazníky se sídlem 49 Kč / měsíc 49 Kč / měsíc 199 Kč / měsíc
Cena pro zákazníky bez sídla 99 Kč / měsíc 99 Kč / měsíc 299 Kč / měsíc

Sídla firem - Comeflex Office

X