Poštovní služby – datová schránka

Poštovní služby – datová schránka

Datová schránka v rámci poštovních služeb slouží pro komunikaci v oblasti veřejné správy. Jejím prostřednictvím lze činit podání datových zpráv úřadům, které následně doručují své písemnosti příslušným adresátům (fyzickým nebo právnickým osobám).

Datová schránka slouží pro komunikaci s celým úřadem, nikoli s jednotlivci.

Zpráva, která je dodána do datové schránky, je doručena okamžikem přihlášení do datové schránky oprávněnou osobou. Do deseti dnů od podání zprávy je považována za přijatou i bez přihlášení do DS.

Poštovní služby - datová schránka

Správa datové schránky

Datové schránky slouží jako elektronická úložiště v komunikaci s orgány veřejné moci. V dnešní době už nemusíte posílat doporučené dopisy – komunikace online je přece o tolik jednodušší! S pomocí datové schránky můžete posílat dokumenty jakémukoli úřadu – a orgány veřejné moci budou naopak zanechávat veškerou korespondenci ve vaší schránce.

Rádi vás zbavíme starostí o správu datové schránky, předejdete tak prodlevám v podání a následným problémům. Zabezpečíme kompletní servis a převezmeme za vás starosti s pravidelným přihlašováním do schránky a vyzvedáváním zpráv.

Pro bližší informace nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Cena

Správu datové schránky zajistíme za 199 Kč/měsíc.

Orgány veřejné moci, advokáti a další specifické skupiny lidí mají povinnost zřídit si datovou schránku ze zákona. Kdokoli jiný si ji může zřídit zdarma na vlastní žádost.

Svěřte nám do péče svou datovou schránku

Výhody datových schránek:

 • Úřední dokumenty budou doručeny do datové schránky (s výjimkou materiálů ze zákona vyžadující jinou formu předání) a naopak
 • Schránka může sloužit i ke komunikaci se soukromými subjekty
 • Listiny zůstávají ve schránce 90 dnů, ale vy si je můžete kdykoli uložit pro další účely (v případě problémů můžete prokázat, co přesně jste úřadům posílali)
 • Datové schránky jsou provázány s registry finanční a sociální správy – můžete snadno kontrolovat vaše daňové povinnosti, stav sociálního pojištění…
 • Údaje z veřejných i neveřejných registrů vám budou do schránky zasílány zdarma

V případě, že byste chtěli svěřit správu vašich oficiálních náležitostí třetí osobě, můžete tak učinit. Vámi pověřená osoba může vyřizovat veškerou poštu skrze datovou schránku – vám ale stále zůstává neomezená možnost kontroly!

Poštovní služby pro podnikatele

V případě, že byste chtěli svěřit správu vašich oficiálních náležitostí třetí osobě, můžete tak učinit. Vámi pověřená osoba může vyřizovat veškerou poštu skrze datovou schránku – vám ale stále zůstává neomezená možnost kontroly!

Správa datových schránek v Comeflex Office

Pokud vás zatěžuje správa a údržba datové schránky – obraťte se na nás!

Veškerá pošta zaslaná do datové schránky je považována za doručenou nejpozději 10. den po odeslání. Pokud tedy nekontrolujete svou schránku pravidelně, riskuje pokuty z prodlení nebo jiné nepříjemnosti. Po oboustranné dohodě můžeme přebrat zodpovědnost za externí správu vaší datové schránky. Nabízíme kompletní servis, který plně respektuje citlivé a delikátní informace z vaší schránky.

Nechte nás spravovat vaši datovou schránku a už vám nic neuteče

Nabízíme:

 • Pravidelnou kontrolu materiálů v datové schránce
 • Informování klienta o nových dokumentech emailem (nebo jinou formou dle preferencí klienta)
 • Odesílání materiálů orgánům veřejné moci dle individuálních požadavků klienta

Klientovi i nadále zůstává do schránky neomezený přístup, zatímco my upozorňujeme klienta na nové dokumenty a dle jeho přání odpovídáme.

Cena za externí správu datové schránky je 199 Kč/měsíc.

Poštovní služby - datová schránka

Rádi se za vás postaráme o správu datové schránky

Jsme tým profesionálů, který bude schránku pravidelně kontrolovat a podávat vám všechny aktuální informace. Žádná zpráva vám neunikne a nemusíte mít strach z časové prodlevy, která může mít v některých případech dalekosáhlé právní důsledky. Dbáme na pracovní etiku a jsme si vědomi citlivosti materiálů, se kterými pracujeme. Vaše důvěra je pro nás zavazující!

Tato služba je dostupná jakýmkoli – stávajícím i potenciálním – klientům. Pokud zvažujete zřízení externí správy datové schránky, nemusíte využívat žádnou jinou službu z naší nabídky.

Nedokázali jsme odpovědět na všechny vaše otázky? Pokud vás něco zajímá, vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme!

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář