Virtuální trvalé bydliště

Virtuální trvalé bydliště

Komu je virtuální trvalé bydliště vlastně určeno? Do situace, kdy nemáte nikde hlášen trvalý pobyt či jste k trvalému pobytu přihlášen jen na městském úřadě, se může dostat téměř každý a tisíce lidí to také již na vlastní kůži zažily. V běžném životě to pak s sebou přináší celou řadu nepříjemných komplikací a těch můžete být ušetřeni, pokud využijete našich služeb.

Virtuální trvalé bydliště jako rozumné řešení pro každého

Této služby můžete využít z nejrůznějších důvodů. Jste-li hlášen k trvalému pobytu na městském úřadě, pak to při jakékoliv příležitosti, kdy musíte adresu bydliště prokázat, nepůsobí příliš důvěryhodně a do určité míry to i snižuje vaši reputaci.

Obáváte se exekuce? Nemůžete bez trvalého pobytu umístit vaše dítě do školky či základní školy? Řešíte problémy s parkováním a rádi byste získali rezidenční parkovací kartu? Všechny tyto problémy vyřeší trvalé virtuální bydliště získané od nás.

Virtuální trvalé bydliště

Žijete v nájmu a majitel bytu vám z jakéhokoliv důvodu odmítá zřídit trvalý pobyt? Nechcete, aby všude kde je to nutné, byla například na internetu uvedena vaše skutečná adresa?

Jste-li například OSVČ a zřídíte si trvalý pobyt na některé z námi nabízených adres, může na ni pak být s naším souhlasem dodatečně převedeno i sídlo vaší firmy.

Virtuální trvalé bydliště

Co tedy s naší službou získáte?

Přihlášení k trvalému pobytu vám přinese celou řadu výhod. Především získáte zcela důvěryhodnou adresu trvalého bydliště a s tím i snadný přístup k mnoha službám.

Na mysli máme zejména služby zdravotnických zařízení či možnost umístit vaše děti do některé ze škol nebo školek v místě bydliště. Bez problémů také získáte parkovací kartu rezidenta, čímž ušetříte značnou finanční částku. Za určitých okolností budete mít možnost zažádat o sociální dávky nebo příspěvky na bydlení a v neposlední řadě získáte i právo v daném místě volit.

Poskytneme vám

Po dobu, po kterou budete využívat této naší služby, budete mít uzavřenu regulérní nájemní smlouvu a získáte i svou poštovní schránku. Zajistíme pro vás také plnohodnotné poštovní služby jako příjem a výdej zásilek, informování o došlé poště i její případné přeposílání.

Výhod a tím i důvodů proč využít našich služeb je tedy celá řada. Neváhejte nás kontaktovat a svěřte tuto důležitou záležitost do rukou našich profesionálů. Rozhodně se vám to vyplatí.

Virtuální trvalé bydliště

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář