Úspora času a převeliký komfort. To jsou stěžejní důvody, proč sáhnout po předzaložené společnosti.

Nejrychlejším způsobem, jak okamžitě rozjet podnikání, je pořídit si ready-made společnost. Při jejím prodeji dojde jen ke změně údajů jako je název firmy, jednatel, předmět nebo sídlo podnikání a hned po podpisu smluv je společnost vaše a můžete za ni jednat.

Oproti tomu, kdybyste chtěli firmu založit sami, museli byste absolvovat několik koleček po úřadech, které by dokázaly spolknout i pár týdnů. A přicházet při vašem podnikatelském rozletu o cenný čas opravdu nepotřebujete.

Nehledě na to, víte vlastně, kam si to namířit a co všechno zařídit? V Comeflex, kde se prodejem ready-made společností zabývají, jsou na to odborníci. Připraví patřičné dokumenty a formuláře a byrokratického maratonu vás ušetří.

Zakládání společnosti, ať už s ručením omezeným, akciové nebo evropské, navíc není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Zejména při sepisování zakladatelských listin je třeba pamatovat na řadu drobností, které později mohou mít velmi nepříjemné důsledky a jejich oprava může být poměrně složitá a nákladná.

S předzaloženou společností vás mine skládání základního kapitálu a můžete si vybrat, jak dlouhou má mít vaše firma účetní historii.

V neposlední řadě, zvolíte-li si toto přívětivé řešení, budete mít od Comeflex prvotřídní servis a podporu a můžete si vybrat z řady dalších služeb jako je zřízení virtuálního sídla či suplování kanceláře s vlastními zaměstnanci.

Navíc vás pořízení ready-made společnosti nezruinuje, koupě předzaložené společnosti vás vyjde jen o něco málo dráž, než kdybyste se do všeho pouštěli sami. Vlastně možná ani to ne, čas jsou přece peníze…