Chcete nebo potřebujete si založit společnost, ale nemáte na to čas ani nervy. Pak je pro vás ideálním řešením nákup předzaložené společnosti či založení firmy na klíč. Vyhnete se tak zdlouhavému administrativnímu procesu a neskončíte v byrokratickém pekle. Pokud podnikatel zakládá společnost sám, může to trvat i několik týdnů a ruku na srdce, nemá v malíku všechny náležitosti a podcenění jakékoliv drobnosti ho pak může stát další papírování, tedy další čas a peníze.

Přitom dbejte na serióznost prodávajícího, nákupem ready-made společnostipřejímáte i veškeré její závazky a historii. Synonymem serióznosti je na českém trhu Comeflex.

Ready-made společnost neboli předzaložená společnost je firma, která je zapsaná v obchodním rejstříku, má název, sídlo, jednatele, identifikační číslo a také plně splacený základní kapitál. Taková společnost od Comeflex má vystavené živnostenské listy na všechny volné živnosti, nikdy nevyvíjela činnost a nemá žádné závazky. Její prodej je možné realizovat během jednoho dne a okamžitě můžete začít podnikat.

Založení firmy je zdlouhavý proces, na rozdíl od změny údajů ready-made společnosti.

V Comeflex nabízí dva balíčky pro váš nový začátek. Silver varianta je určená pro start podnikání s co nejnižšími náklady, kdy při převodu dojde ke změně jednatele a společníka a společnost lze stěhovat v rámci Prahy.

Vyšší varianta Gold zahrnuje také bezplatnou změnu jména společnosti a počet statutárních orgánů. Společnost lze stěhovat v rámci České republiky, měnit nebo doplňovat předmět podnikání a provádět veškeré změny, na které je potřebný nový notářský zápis.