Sídlo Firmy Praha 5

Sídlo Firmy Praha 5

Nechte si od nás snadno a rychle zřídit skutečné nebo virtuální sídlo firmy na Praze 5. Naše služby nabízíme jednotlivcům, malým i velkým firmám – všem, kteří chtějí získat lukrativní adresu na Smíchově. Poskytujeme komplexní služby včetně asistence při zakládání společnosti, zápisu do obchodního rejstříku, účetnictví a vedení administrativy. Vylepšete image firmy adresou v Praze 5!

Virtuální sídlo firmy / Skutečné sídlo firmy

Ať už máte zájem o skutečné nebo virtuální sídlo, s námi máte možnost zvolit si přesně ty služby, které vám vyhovují. Nejprve se postaráme o registraci sídla, k jehož užívání získáte platný právní titul po celou dobu vašich podnikatelských aktivit. Také ostatní administrativu spojenou s vaším podnikáním můžete přenechat nám a zaměřit se na to, co vás baví!

Zastupování s.r.o. na úřadu
Sídlo Firmy Praha 5

Virtuální sídlo si zakládají především OSVČ, drobné společnosti, nebo Start Upy. V základním balíčku virtuálního sídla automaticky získáte:

 • souhlas vlastníka nemovitosti k registraci sídla pro zápis do obchodního rejstříku (nebo jiné povinné evidence),
 • označení firmy na budově podle platných právních předpisů,
 • přístup do on-line administrace.

Skutečné sídlo firmy je často využíváno právnickými osobami a osobami fyzickými – podnikateli, kteří jsou registrováni k DPH a/nebo potřebují prostory pro skutečné řízení firmy. Se skutečným sídlem společnosti získáte vedle výše uvedeného také:

 • osobního zástupce v nepřítomnosti,
 • poštovní adresu pro doručování zásilek,
 • prostory kanceláří nebo zasedacích místností na 2 hod/měsíc.

Neuvádějte už nikdy trvalé bydliště jako sídlo firmy

Využijte pouze služby, o které máte zájem

Nabízíme také řadu doplňkových služeb, které si můžete jednotlivě zvolit. Nebudete tak platit za nepotřebné služby! Rádi vám zajistíme:

Sídlo Firmy Praha 5
Sídlo Firmy Praha 5

Pronajměte si kancelář nebo konferenční místnost podle potřeby a ušetřete

V naší nabídce najdete i pronájem konferenčních prostor. Pokud nepotřebujete pracovat v kanceláři každý den a jednání pořádáte mimořádně, potěší vás možnost krátkodobého pronájmu. Naše prostory si můžete pronajmout už od 1 hodiny!

Rezervujte si tedy kvalitní a plně vybavené zázemí jen v případě potřeby a ušetřete za zbytečné pronájmy. Naše kanceláře a zasedací místnosti jsou vybaveny jak po technické, tak po personální stránce. Samozřejmostí jsou vysokorychlostní Wi-Fi, recepční služby, počítače i projekční technika. V případě zájmu pro vás rádi zařídíme i občerstvení.

Chcete získat sídlo na lukrativní adrese v hlavním městě?

Virtuální kanceláře jsou více než jen změna adresy sídla

Hledáte způsob, jak zefektivnit vaše podnikání? S virtuální kanceláří zapůsobíte lukrativní adresou v Praze a zároveň zredukujete náklady na klasickou kancelář. Jedná se o administrativní virtuální sídlo pro živnostníky i společnosti – pro všechny, kdo chtějí změnit sídlo společnosti. Základním úkolem této služby je právě zajištění souhlasu úřadů pro změnu sídla firmy.

Pokud chcete získat atraktivní adresu pro vaši firmu, využívat kancelář pouze občas a potřebujete se postarat o přeposílání pošty, virtuální kancelář je přesně pro vás. I zde si můžete zvolit individuální kombinaci služeb, které vám ulehčí podnikání, a získat tak služby přímo na míru vašim potřebám.

Sídlo Firmy Praha 5
Comeflex office kanceláře

Lukrativní sídlo na Smíchově

Naše office centrum v Praze 5 najdete na adrese náměstí 14. října 1307/2 v historickém centru Smíchova. Místo je velice dobře dostupné metrem (zastávka Anděl, trasa B) a v okolí budovy se nachází velké množství úřadů. V tomto office centru můžete využít například salonku pro 5 osob, nebo zasedací místnosti pro 8 a 12 osob. Obchodní jednání tak můžete vést v příjemném a plně vybaveném prostředí. Založení sídla na této adrese vás bude stát jen 328 Kč/měsíc!

Důvěřujte ověřené a profesionální společnosti, stejně jako nám důvěřuje přes 4 500 našich klientů. Individuálním podnikatelům a firmám pomáháme už od roku 2001 a poskytujeme garanci na všechny naše služby. Zefektivněte vaše podnikání! Snižte náklady i administrativní zatížení a pochlubte se prestižní adresou. Stačí nás kontaktovat, vybrat si jednotlivé služby a zbytek nechat na nás!

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář