Působíte mimo Prahu a jezdíte tam na schůzky? Nebo se snad chystáte rozšířit svůj tým o posily z hlavního města, byť jen na omezenou dobu nebo máte v Praze zřízené virtuální sídlo? Nevyplatí se vám provoz kanceláře v Praze, ale přesto byste možnost vyměnit pražské kavárny za působení v reprezentativních prostorách Office center uvítali? Krátkodobé pronájmy kanceláří jsou přesně tou službou, co potřebujete.

Pro koho se krátkodobý pronájem hodí?

Krátkodobý pronájem pražské kanceláře se hodí zejména těm, kteří ji využijí pro jednání spíše příležitostně, tudíž se jim nevyplatí zřizování a provoz kanceláře stálé. Ty jsou extrémně nevýhodné také proto, že k nájmu zpravidla musíte hradit spoustu dalších služeb (úklid, energie, atd.). Oproti tomu krátkodobý pronájem je zpravidla možné zařídit už od 1 hodiny a za velmi příznivé ceny.

Mezi nejčastější situace, při kterých se krátkodobý pronájem kanceláře hodí, patří využití kanceláře při pořádání valných hromad, při schůzkách s kolegy, v případě školení externích spolupracovníků, při jednání s klienty nebo kontrole státní správou. Krátkodobý pronájem vám také vytrhne trn z paty třeba v období rekonstrukce vaší stávající kanceláře.

Zároveň při pravidelném využívání takové sdílené kanceláře splníte požadavek finanční správy na skutečné sídlo společnosti. Tuto skutečnost ocení zejména vlastníci virtuálních sídel v Praze.

Jak krátkodobý pronájem funguje?

Kdykoli budete potřebovat využít místo pro jednání v Praze, ať už pro jednu či více osob, stačí si termín zamluvit předem a reprezentativní prostory plně vybavených kanceláří pro vás budou na smluvený čas připraveny. Oceníte jistě i služby proškoleného personálu, které si můžete v případě potřeby k pronájmu přiobjednat.

Hlavní výhody krátkodobého pronájmu

  • Nevážete se na delší než pro vás nezbytnou dobu
  • Šetříte peníze – platíte jen za služby, které opravdu využijete, a jen tehdy, když je potřebujete
  • Zbavíte se starostí s provozem stálé kanceláře
  • K dispozici máte proškolený personál a moderní vybavení
  • Kancelář je flexibilní – můžete využít celou kancelář či jen zasedací místnost, a to kdykoli potřebujete

Sháníte-li dostupnou a spolehlivou variantu působení v kanceláři, zřiďte si krátkodobý pronájem kanceláře v Praze od COMEFLEXU. Kancelářské prostory jsou námi fyzicky vlastněny, tudíž vám tak bude vždy maximálně vycházeno vstříc a navíc se zárukou seriózního jednání.