Možná ani kancelář, ve které budete sedět, pro výkon svého povolání nepotřebujete. To v případě, jste-li třeba marketér, finanční poradce, IT vývojář nebo stavební firma. Nicméně v obchodním rejstříku sídlo mít musíte. Virtuální kancelář vám ušetří zejména peníze.

Představte si ten tok financí, pokud si pronajímáte kancelář – místnost. Platby za pronájem, vybavení kanceláře, nákup techniky, úklid a údržbu prostor plus energie, telefonní linka. A to i v případě, kdy stálou kancelář vůbec nepotřebujete a netrávíte v ní čas.

Takové zařízení kanceláře vám spolkne i dnes tolik cenný čas. S virtuální kanceláří ho ušetříte. Uzavření smlouvy o pronájmu, smlouvy se společnostmi poskytujícími energie, přihlášení telefonní linky a neustálé starosti.

Při využití virtuální kanceláře od Comeflex se nemusíte o nic z toho starat. Více času můžete věnovat vaší skutečné práci a provozní problémy a náklady můžete přenechat někomu jinému.

Navíc od Comeflex nemusíte získat jen adresu pro svou společnost, služby lze kombinovat. Zajistí krátkodobý pronájem kanceláře, služby recepce, administrativní služby či pronájem telefonní linky s příjmem. Je to, jako byste si najali vlastní zaměstnance. Jen nesrovnatelně levnější.

Touha ušetřit však nemusí být jedinou motivací pořídit si virtuální kancelář. Díky ní lze získat prestižnější adresu, například v Praze, která může mít vliv na uzavření obchodu. Zároveň s tím si můžete zajistit, že budete spadat pod vytíženější finanční úřad, čímž pohřbíte vysokou pravděpodobnost namátkové kontroly ze strany státní správy.

Nechcete mít sídlo firmy na adrese svého bydliště? Sáhněte po virtuálním sídle.