Comeflex, to není jen prodej předzaložených společností a poskytování virtuálních sídel, nabízíme také řadu doplňkových služeb v rámci chodu kanceláře, zařídíme za vás úpravu smluv, poradíme vám. Comeflex je synonymem pro komplexní služby.

„Naši adresu“ nejenže si můžete do obchodního rejstříku zapsat jako sídlo své společnosti, umíme vám poskytnout také plnohodnotnou kancelář či konferenční místnost. A to jen tehdy, kdy skutečně potřebujete a využijete ji; čímž ušetříte spoustu nákladů, které můžete investovat efektivněji – do rozvoje svého podnikání.

Je na vás, zda v kanceláři strávíte jen několik hodin nebo zda si ji pronajmete na několik týdnů. Můžete v ní uspořádat krátké jednání, kdy se postaráme i o takové detaily jako je kvalitní káva, čaj a nealko nápoje, jež připraví naše asistentka, nebo tu pár dní v klidu pracovat.

Ať tak či tak, pronajmout si můžete také počítač, tiskárnu, projekční techniku a telefonní linku. Samozřejmostí je u nás také připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Telefonní linku si lze pronajmout také v případě, kdy naši kancelář nevyužíváte. Hlasové zprávy tak přijímáte skrz elektronickou hlasovou schránku nebo může hovory přijímat česky či anglicky mluvící operátorka.

Zbavíme vás i starosti o správu vaší datové schránky, která slouží ke komunikaci s veřejnou správou, úřady.

V Comeflex jsme tu pro vás od toho, abychom vám poradili. Poskytujeme účetní a daňové služby i právní poradenství. Obrátit se na náš můžete v případě, kdy potřebujete zpracovat daňová přiznání či vést účetní agendu.

V oblasti práva jsme odborníky na občanské, obchodní, správní či pracovní právo, orientujeme se také v rodinných záležitostech, společném jmění manželů, výživném či rozvodech.

Pomůžeme vám s mimosoudním i soudním vymáháním pohledávek, budeme za vás jednat s orgány státní správy a samosprávy, zajistíme znalecké posudky při majetkových převodech i následný převod nemovitosti včetně sepsání smluv.