Založení a.s. na klíč

Založení a.s. na klíč

Akciová společnost je společnost, jejíž základní kapitál je rozvržen na určitý počet akcií. Minimální základní kapitál činí 2.000.000,- Kč nebo 80.000 EUR. Vklad do základního kapitálu společnosti může být i nepeněžitý, ten pak musí být oceněn znalcem.

Od roku 2014 se všechny obchodní korporace řídí zákonem 90/2012 Sb., zákon o obchodních korporacích.

Nechte složitý proces založení a.s. na nás. Novou akciovou společnost Vám založíme do jednoho týdne za bezkonkurenční cenu, ve které jsou zahrnuty veškeré správní poplatky, kolky i poplatky notáři.

Poskytneme Vám standardní podobu Stanov akciové společnosti, případně s drobnými úpravami, nebo společně sestavíme nové Stanovy, které budou vyhovovat přímo Vašim potřebám.

Cena založení akciové společnosti

Právě jste se rozhodli pro založení akciové společnosti a nevíte, komu tuto náročnou záležitost svěřit? Zkuste se obrátit na nás. Díky zkušeným specialistům z našeho týmu pro vás novou akciovou společnost založíme tak rychle, jak je to jenom možné, zpravidla do jednoho týdne. Mile vás překvapí nejenom rychlost a bezchybné zajištění celé komplikované procedury, ale stejně tak i bezkonkurenčně nízká cena, za niž svou společnost od nás získáte. V ceně jsou navíc zahrnuty veškeré správní poplatky, kolky i odměna notáře.

Dlouholeté Zkušenosti

Na trhu působíme již 17 let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, o které se s vámi můžeme podělit. Podnikatelům a živnostníkům jsme nápomocni s jejich byznysem a v průběhu let jsme si vydobyli velice slušné renomé. Důvěra našich klientů je pro nás velmi cenná a nebylo nikterak jednoduché ji získat. Naše spolehlivost, rychlost a plně profesionální přístup nám však zajistili velice solidní pověst a tím i určitou prestiž v oboru. Stanete-li se i vy jedním z našich zákazníků, budete moci okamžitě využít všech výhod, které spolupráce s naší firmou přináší. My zkrátka víme, jak založit akciovou společnost rychle, levně a především podle všech platných pravidel.

Ceník založení a.s. na klíč

Cena založení akciové společnosti

49 900,-

objednat

Dotovaná cena založení a.s.

Dotovaná cena je platná při využití služby sídla společnosti s platbou min. na jeden rok předem.

44 900,-

objednat

Dotovaná cena založení a.s.

Dotovaná cena je platná při využití služby sídla společnosti s platbou min. na dva roky předem.

39 900,-

objednat

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Doplňkové služby k založení a.s. na klíč

Sídlo společnosti již od

Nabízíme plnohodnotné i Virtuální sídlo společnosti v Praze

194,-

Kč/měs.

Každý další Stejnopis notářského zápisu

V rámci založení je počítáno s vydáním jednoho Stejnopisu zakladatelského dokumentu. Každý další je zpoplatněn.

650,-

Kč/ks

Ověření podpisů nad rámec založení

30,-

Kč/ks

Výpisy z rejstříků nad rámec založení

150,-

Kč/ks

Zastupování na úřadech nad rámec založení

690,-

Kč/ks

Vypracování plné moci nad rámec založení

V případě sídla u jiného poskytovatele potřebujete pro zápis do OR jeho souhlas s umístěním sídla společnosti. Vypracujeme ho za Vás.

490,-

Kč/ks

Vypracování smlouvy

Vypracování smlouvy o tichém společenství, nájemní smlouvy, smlouvy o výkonu funkce, mandátní smlouvy, smlouvy o dílo, atd.

1950,-

Kč/hod.

Vypracování Souhlasu s umístěním sídla

V případě sídla u jiného poskytovatele potřebujete pro zápis do OR jeho souhlas s umístěním sídla společnosti. Vypracujeme ho za Vás.

50,-

Registrace k DPH

Registrace k DPH se provádí po zápisu do obchodního rejstříku.

9900,-

Registrace k silniční dani

350,-

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Bezkonkurenční finální cena s garancí a bez neblahých překvapení! V našich cenách za založení a.s. jsou již zahrnuty veškeré poplatky, kolky a také notář! V případě komplikací se zápisem do obchodního rejstříku Vám garantujeme vrácení všech peněz! Šetřete s námi a vyhněte se zbytečným rizikům!

Založení a.s. na míru

Jsme tu pro vás

Nabízíme jeden z nejvýhodnějších způsobů založení akciové společnosti a nejenom, že vám ušetříme spoustu času, který můžete věnovat podstatě svého podnikání, ale vyhnete se i zdlouhavému a mnohdy nepříjemnému jednání s úřady. To vše za cenu více než příznivou. Založení akciové společnosti se v naší režii stává záležitostí rychlou a precizní. Není už třeba plýtvat vaším časem, obíhat jednotlivé úřady a vyřizovat všechny nutné formality, které založení společnosti provází. Nyní jsme tu my a zařídíme za vás vše od A až do Z.

Založení Akciové Společnosti – S námi nelze udělat chybu

Je samozřejmě možné zkusit akciovou společnost založit sám a vše obstarat vlastními silami. V takovém případě však riskujete, že uděláte někde chybu, neboť se jedná o proces poměrně složitý, vyžadující určitou míru zkušeností a profesionality. Jsme zkušení specialisté a žádné takové chyby, které vás jakožto laika může snadno potkat, se zkrátka nedopustíme. Každá chyba učiněná v průběhu zakládání a.s. vás vrací jakoby na začátek a s tím spojená ztráta času i dodatečné výdaje vám situaci jenom zkomplikují a zbytečně tak oddálíte start vašeho byznysu.

Jednoduše a Přehledně

A jaký tedy volíme pro založení akciové společnosti postup my v COMEFLEX OFFICE? Není to nic komplikovaného, jak se ostatně můžete přesvědčit na několika následující řádcích.

 1. Objednat službu lze jak telefonicky (800 47 47 47), tak prostřednictvím interaktivního formuláře přímo na našich webových stránkách.
 2. Konzultace a sepsání vašich požadavků proběhne na jediné schůzce. Se vším vám samozřejmě rádi pomůžeme. Nejdříve nastavíme základní parametry vaší nové a.s., vyřešíme název, předmět podnikání, sídlo i výši kapitálu a rovněž počet členů dozorčích orgánů. Vypracujeme návrh stanov a společně jej pak odsouhlasíme.
 3. V okamžiku odsouhlasení návrhu stanov vaší nové společnosti vám v našem právním oddělení připravíme veškeré potřebné dokumenty a podklady pro založení a.s. a pro její zápis do veřejných rejstříků.
 4. Zakladatelské jednání, či chcete-li schůzku s notářem, domluvíme v tom nejkratším možném termínu a to zpravidla do dvou dnů. Na tomto jednání bude vaše společnost oficiálně založena a vy od notáře obdržíte stejnopis zakladatelského dokumentu.
 5. Pro vaši společnost zaregistrujeme příslušná živnostenská oprávnění a po složení základního kapitálu v bance dojde také k jejímu zápisu do obchodního rejstříku.
 6. Následovat bude registrace k dani z příjmu na finančním úřadě.
 7. Hotovo! Bez zbytečných komplikací, rychle a za slušnou cenu. Můžete začít podnikat.

Hotovo již do 1 týdne, jednoduše! K založení Vaší vysněné a.s. Vám stačí jedna jediná schůzka s námi! Projednáme s Vámi veškeré detaily a vypracujeme pro Vás návrh, který můžete odsouhlasit i dálkově. Postaráme se za Vás o vyřízení živnostenských oprávnění, jednání s notářem a zápis do obchodního rejstříku v nejkratší možné době! Sjednejte si u nás bezstarostné založení a.s. přesně podle Vašich potřeb!

Založení a.s. na klíč

Rozumné rozhodnutí

Svěříte-li založení a.s. hned od počátku do našich rukou, nemusíte se obávat žádných komplikací a ušetřený čas můžete využít lépe a ku prospěchu vaší nové firmy. Vše zařídíme rychle a to tak, že cca do jednoho týdne můžete začít s podnikáním. Všechny podrobnosti s vámi navíc dohodneme během jediné schůzky. Společnost bude založena podle všech pravidel a dle platného právního řádu. Rovněž se nestane, že byste cokoliv opomněli, jelikož jste si na práci najali skutečné odborníky. Zajistíme služby notáře i nutné právní služby včetně přípravy veškeré dokumentace potřebné k zápisu do veřejných rejstříků. Využitím našich služeb učiníte velice rozumné rozhodnutí.

Spolehlivost a důvěra

Díky dlouholetým zkušenostem s touto činností jsme si vybudovali poměrně pevnou pozici v oboru a za svoje služby beze zbytku ručíme. Klientova důvěra je rozhodně tou nejcennější devizou, kterou se firma jako je ta naše, může pochlubit, a proto svěřené úkoly řešíme vždy včas a s mimořádnou pečlivostí, k maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Jaké výhody Vám přináší založení na klíč?

 • Rychlost
  Už do jednoho týdne můžete začít podnikat.
 • Pohodlí
  Veškerý servis na jednom místě během jedné schůzky.
 • Bez rizika
  Vaše společnost je založena dle platného právního řádu.
 • Vyhněte se administrativě
  Můžete se naplno věnovat rozvoji svého podnikání a administrativu nechat na odborné firmě.
 • Služby pod jednou střechou
  Služby notáře a právní služby včetně přípravy veškeré dokumenty potřebné k zápisu do veřejných rejstříků za Vás zajistí odborná firma. Nemůžete tak na nic zapomenout.

Proč založit a.s. u COMEFLEX?

 • Garance
  Ručíme za zápis do obchodního rejstříku nebo garantujeme navrácení 100% ceny.
 • Spolehlivost
  Je pro nás důležitá důvěra. Pomáháme úspěšně fungovat podnikatelům již od roku 2001.
 • Odbornost
  Vypracujeme Vám Stanovy dle Vašich potřeb a připravíme veškeré potřebné podklady pro zdárné založení.
 • Zkušenosti
  Nabízíme zkušené odborníky, kteří vám poradí, jak by nová firma měla vypadat. Máme vypracované a časem prověřené metodiky pro veškeré úkony.
 • Komplexní služby
  Založením firmy to pro nás nekončí. Pomáháme vám podnikat s minimem nákladů. Nabízíme komplexní služby – poskytujeme sídla firmám, pronájmy kanceláří a zasedacích místností, pomáháme s administrativou, vedeme účetnictví, poskytujeme telefonní linku a další služby

Kromě založení společnosti Vám nabízíme také barvitou paletu výhodných doplňkových back office služeb. Co nás dělá jedničkou na trhu není pouze naše letité know-how v oblasti zakládání a prodeje firem, ale také péče o jejich bezchybný chod a všestranné podnikatelské poradenství. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a poradit se s námi o Vaší situaci!

Založení a.s. na klíč

Založení společnosti

Nevíte si rady se založením společnosti? Nevíte jak sestavit zakladatelskou listinu nebo společenskou smlouvu? Nemáte čas na obcházení úřadů a notářů?

Přenechejte tyto starosti nám! V COMEFLEX OFFICE Vám založíme společnost na klíč, která bude splňovat veškeré potřebné náležitosti dle platných právních předpisů a bude přesně odpovídat potřebám Vašeho podnikání i Vašim představám.

K založení společnosti se vyžaduje přijetí stanov, ve kterých zakladatelé, mino jiné, určí systém vnitřní struktury společnosti. Rozlišujeme systém dualistický a systém monistický.

V dualistickém systému má společnost představenstvo a dozorčí radu, ale počet členů těchto orgánu není stanoven (může být jen jedna osoba na každý orgán) a rovněž funkční období není omezeno (není-li stanoveno, trvá 1 rok). V monistickém systému se volí statutární ředitele a správní rada. Počet členů správní rady lze ve stanovách stanovit volně a může být i jeden (není-li ve stanových stanoveno jinak, má správní rady 3 členy). Předseda správní rady může vykonávat současně funkcí statutárního ředitele.

Akciová společnost vydává akcie na jméno (pak vede seznam akcionářů) nebo akcie na majitele. Akcie na majitele ale mohou existovat jen jako zaknihovaný nebo tzv. imobilizované cenné papíry. Druhy akcií pak mohou obsahovat různá zvláštní práva. Mohou upravovat podíl na zisku, rozdílnou váhu hlasů na valné hromadě atd. Tyto konkrétní akcie musejí být přesně specifikovány ve stanovách. Novinku potom představují tzv. kusové akcie. Určí-li tak stanovy, může společnost vydat akcie, které nemají jmenovitou hodnotu a představují stejné podíly na základním kapitálu společnosti. podíl na základním kapitálu se u kusové akcie určí podle počtu akcií. na jednu kusovou akcii připadá jeden hlas, ledaže stanovy připouští vydání akcií s rozdílnou váhou hlasů. které nemají jmenovitou hodnotu, každá kusová akcie představuje stejný podíl na společnosti.

Všechny akciové společnosti mají od 1.1.2014 povinnost zřídit si internetové stránky, na kterých musí uveřejňovat údaje, jako jsou účetní závěrky či pozvánky na valné hromady aj.

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

  • Anonym

   Dobrý den, potřebuji založit akciovou společnost, ale nemám žádné zkušenosti se sestavováním Společenské smlouvy. Co vše smlouva obsahuje a co si mám připravit?

   • Comeflex Office

    Dobrý den, můžeme Vám poskytnout naše standardní stanovy, kam doplníme data Vašich osob volených do orgánů a lehce poupravíme pro Vaše potřeby. Můžete také využít možnosti sestavení Stanov společnosti na míru. Na jedné schůzce si Vyslechneme Vaši představu o společnosti a Stanovi vytvoříme úplně na klíč.

  Napsat komentář