Sídlo Firmy Praha 3

Sídlo Firmy Praha 3

Využijte našich služeb a získejte sídlo firmy na Praze 3! S námi nemusíte platit za prostory, které nevyužíváte. Nemusíte ani uvádět vaše bydliště jako firemní sídlo – zařídíme vám a vaší firmě skutečné nebo virtuální sídlo s atraktivní pražskou adresou!

Od roku 2009 je totiž možná registrace sídla firem na jiné adrese, než je skutečný pobyt. Virtuální sídla jsou v dnešní době hojně využívána a mají spoustu předností. Získejte snadno a rychle kvalitní sídlo firmy, které se stane základním kamenem vaší společnosti!

Sídlo Firmy Praha 3
Poradenská činnost pro s.r.o.

Sídlo firmy v Praze jako účinná vizitka

S adresou v centru Prahy na vaše klienty a obchodní partnery zapůsobíte lépe, než neznámou adresou. Nejenom, že vás adresa v Praze bude výborně reprezentovat na papíře. Do našeho Office centra si můžete pozvat obchodní partnery na schůzku, uspořádat zde konferenci, nebo jen využít kanceláře a administrativních služeb. O nic se nebudete muset starat, administrativu i příjemné prostředí nechte na nás. S námi na klienty zapůsobíte!

Office centrum v Praze 3 se nachází na adrese Jičínská 226/17, Žižkov. Místo je dobře dostupné automobilem, zaparkovat můžete v paláci Flora, nebo se do centra můžete dopravit metrem (stanice Flora). Všechny naše kanceláře a zasedací místnosti jsou plně vybaveny po technické stránce a budou vám k dispozici i recepční služby. V blízkosti objektu najdete velké množství restaurací a kaváren.

Získejte pro své sídlo atraktivní adresu v centru Prahy

Co vám přinese virtuální sídlo?

Prezentace společnosti bez námahy

Sídlo firmy v Praze dá vašemu podnikání nový rozměr. Prezentujte se lukrativní pražskou adresou a pro zařízení nás pouze kontaktujte. Nečeká vás žádné vyplňování dokumentů – vše vyřídíme za vás! Pomůžeme vám i na úplném začátku – poskytujeme také asistenci při zakládání společnosti a zřizování živnosti.

Korespondence a administrativa v naší režii

Adresu navíc můžete využít i pro korespondenci a přeposílání pošty. V případě potřeby vás dokonce zastoupíme na úřadech. Nemáte čas brát telefony? Pokud chcete, zřídíme vám telefonní linku i s voicemailem. Hovory si poté můžete nechat přesměrovat, vzkazy vám pošleme ihned na email. Nabízíme řadu dalších profesionálních administrativních služeb.

Comeflex office recepce
Sídlo Firmy Praha 3

Nižní náklady

Snižte náklady na podnikání! S námi už nebudete platit za kancelář, kterou ani nenavštívíte. Plaťte pouze tehdy, kdy ji opravdu potřebujete. Pronájmy poskytujeme i krátkodobě v řádu hodin. Naše zázemí vám poskytne potřebné vybavení včetně počítačů, Wi-Fi připojení, tiskáren, projektorů a také recepčních služeb.

Jaké služby nabízíme?

Ať už si necháte zřídit skutečné nebo virtuální sídlo společnosti, v ceně od 194 Kč/měsíc získáte novou adresu sídla spolu s označením firmy na štítku podle platných právních předpisů. Zdarma vám bude udělen přístup do on-line prostředí, aplikace pro správu vaší firmy odkudkoli.

Využijte naši nabídku a získejte nové sídlo své firmy

Dále si můžete vybrat podle vašich osobních preferencí a potřeb z následujícího:

 • osobní zástupce v sídle společnosti,
 • korespondenční adresa pro firemní účely,
 • přeposílání pošty na adresu klienta,
 • skenování pošty a zasílání na email,
 • unikátní telefonní linka s voicemailem,
 • unikátní telefonní linka s profesionálním operátorem,
 • pronájem zasedací místnosti od 2 hod,
 • pronájem boxu pro účely účetnictví a malé předměty.

Na přání pro vás také zajistíme občerstvení a to i formou cateringu.

Sídlo Firmy Praha 3
Comeflex office kancelářské centrum

Získejte více času pro svoje podnikání

Poskytujeme bezpečná virtuální i reálná sídla na prestižních adresách, která vám usnadní podnikání. Soustřeďte svůj čas i finance tam, kde jsou potřeba. Navštěvujte kancelář pouze tehdy, když ji skutečně potřebujete navštívit. Přenechte nám starosti s registrací nového sídla a ostatní administrativou. Získáte tak vzácný čas, který můžete věnovat opravdové náplni vaší práce!

Vyberte si kombinaci profesionálních služeb přesně na míru vaší společnosti. Zákazníků si vážíme a tak poskytujeme garanci na všechny naše služby. Nechte nové sídlo vaší firmy reprezentovat. Kontaktujte nás a ulehčete si tak podnikání! Těšíme se na spolupráci!

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář