Notářské Služby

Notářské Služby

Co se skrývá pod slovním spojením notářské služby? Jedná se o souhrn konkrétních úkonů poskytovaných notáři na základě zákona (notářského řádu). Zjednodušeně řečeno se jedná o určitý druh právní asistence a potvrzování dokumentů a zajišťování jakési garance.

V jakých případech můžete tedy notářské služby využít? Mezi nejznámější patří například pořizování notářských zápisů, sepisování různých typů smluv, ověřování dokumentů, plných mocí, sepisování závěti či poskytování úschovy finančních prostředků.

Notářské služby aneb není notář jako notář

Jako u většiny činností a oborů podnikání, se i u notářů můžete setkat s různou kvalitou poskytovaných služeb, s různou cenovou politikou a rozdílným přístupem. Jinak bude například vypadat spolupráce se samostatným notářem a jinak s velkou firmou poskytující notářské služby. Jako vždy, obojí má své výhody a nevýhody.

Taktéž zkušenosti konkrétního notáře hrají významnou roli. Abychom vás ušetřili starostí s výběrem kvalitního notáře, máme na základě dlouhodobé spolupráce zajištěny služby od známých a důkladně prověřených notářů. To vám zaručí spolehlivost a kvalitu dodávaných služeb.

Kdy využijete služeb notáře?

Při využívání některých služeb z našeho portfolia může dojít k situacím, kdy je zapotřebí některého z notářských úkonů. Nejčastější situací, kdy je zapotřebí asistence notáře, je zakládání obchodních společností. V případě, že si od nás objednáte například založení společnosti s ručením omezením, bude notáře zapotřebí při sepsání zakladatelské listiny a společenské smlouvy.

Tyto úkony mohou být zahrnuty již ve vámi objednaném balíčku služeb a velkou výhodou je tak pro vás skutečnost, že máte veškeré služby zařízeny naším prostřednictvím. To je pro vás nejen podstatnou úsporou času a úsilí, ale rovněž garancí kvality a jistotou, že vše bude provedeno, dle vše platných předpisů a zákonů. Vyhnete se jak shánění jednotlivých podkladů, čekání na úřadech a shánění notářské firmy.

Notářské Služby

Získejte kvalitní notářské notářské služby

Notářské Služby

Služby notáře při zakládání bytového družstva

Dalším příkladem, kdy při spolupráci s naší společností bude zapotřebí notářských služeb, je zakládání bytového družstva. Zde je nezbytná přítomnost notáře při tzv. ustavující schůzi, která předchází zapsání bytového družstva do obchodního rejstříku.

Převody nemovitostí

Kupujete či prodáváte vaši nemovitost? Nechcete využívat realitní kancelář, ale obáváte se složitosti celé transakce a s ní spojených právních rizik? Obraťte se na nás a náš tým odborníků se vám postará o vypracování, kontrolu a případné úpravy všech potřebných dokumentů, jako jsou předkupní smlouva, návrhu na vklad do katastru nemovitostí či zástavních smluv.

Naši notáři zajistí veškeré nezbytnosti od ověření podpisů až po úschovu finančních prostředků během převodu nemovitosti. Naším cílem je vždy poskytnout komplexní službu tak, abyste s daným případem neměli žádné starosti.

Ostatní právní služby s účastí notáře

Díky naší spolupráci s ověřenými a zkušenými notáři vám můžeme nabídkou široké spektrum právních služeb, při kterých jsou notářské služby zapotřebí. Za zmínku stojí například asistence při zakládání odštěpného závodu vašeho zahraničního podniku na území České Republiky, asistence s řízenou likvidací firmy či rozličné služby v oblasti bytového, rodinného, správního či obchodního práva.

Náš notář může například připravit oficiální zápis z valné hromady či asistovat s úpravou zakladatelských listin a dalších dokumentů.

Notářské Služby

Jednoduše, komplexně, profesionálně

Naším cílem je poskytování vysoce kvalitních a komplexních služeb tak, aby klient nalezl veškerou podporu pod jednou střechou. Chceme vám nejen ušetřit čas a starosti, ale rovněž vás ochránit před množstvím rizik, která mohou nastat v různých životních situacích ať již v osobním či profesním životě.

Vyhněte se dopředu všem komplikacím a obraťte se na nás. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře na těchto stránkách, emailem či prostřednictvím bezplatné telefonní linky.

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář