Místo podnikání

Místo podnikání

Hledáte nejlepší adresu pro svoji firmu?

Dobře si zvolit místo podnikání, to je dnes pro firmu klíčovým faktorem úspěchu. Velmi dobře si to uvědomujeme. Víme ale, že každá firma nemá dostatek finančních prostředků na pronájem drahých kancelářských prostor v centru města. Proto poskytujeme virtuální i skutečná sídla, kanceláře a konferenční prostory na prestižních adresách v Office Centrech v Praze a Českých Budějovicích, a to za příznivých cenových podmínek.

Čas jsou peníze

„Když budeme opravdu dobří, zákazník si nás najde kdekoli.“ Také si to myslíte? Jenže vaši zákazníci tento názor mnohdy nesdílejí. Většinu z nich otráví, když musejí dlouho hledat firmu, do které mají namířeno. Čas jsou peníze a nikdo není rád, má-li cestovat kamsi na okraj města. I když budete nabízet sebelepší služby a zboží, vaše zákazníky nebaví hledat je ve třináctém patře paneláku na okraji metropole.

Drahé pronájmy likvidují firmy

Chápeme ale, že vaše finanční možnosti jsou omezené. Nemůžete investovat velké částky do kanceláří v centru měst, kde jsou účtovány vysoké měsíční poplatky za metr čtvereční.

„Takové pronájmy by naši firmu stály existenci.“ děsíte se už předem a my s vámi stoprocentně souhlasíme. Nechceme vám vnucovat nic takového. Nabízíme vám efektivnější řešení, jak přilákat zákazníky na dobrou adresu, ovšem s minimálními finančními náklady.

Místo podnikání

Dopřejte si moderně vybavené místo podnikání na lukrativní adrese. A to navíc za bezkonkurenční cenu s širokou paletou doplňkových služeb pro zajištění dokonalého chodu Vaší společnosti!

Místo podnikání

Místo podnikání – Jak zákazníci posuzují důvěryhodnost adresy?

Poskytujeme virtuální i skutečná sídla firmy na prestižních adresách ale za rozumné ceny. S vytvářením sídel pro firmy máme zkušenosti, a proto dobře víme, že zákazníci posuzují důvěryhodnost firmy i podle adresy, na které sídlí.

„Tam nepojedu, minule jsem půl hodiny hledal jejich sídlo,“ řekne si zákazník, když bude cesta k vám zdlouhavá a komplikovaná.

Klient jinak hodnotí dobrou adresu v centru města a jinak zapomenutý kout na panelákovém sídlišti. Právě proto vznikají virtuální sídla firem – aby k vám vaši zákazníci snadno našli cestu. Zejména začínající podnikatelé a OSVČ i různé start up projekty ocení virtuální sídlo na prestižní adrese.

Lidé si vás lépe zapamatují

Zajistíme, aby vaše firma označení na informační tabuli a zdarma přístup do online prostředí. Takový komplexní servis vám pomůže zapůsobit na vaše klienty.

„Našel jsem jejich firmu hned, sídlí v Praze v tom známém Office Centru“

Prestižní sídlo znamená výhru

I pro firmy, které už mají krušné začátky za sebou, nemusí být vždy lehké najít dobrou adresu pro své podnikání. Pokud patříte do této skupiny, určitě obracíte každou korunu a nechce se vám vyhazovat peníze zbytečně. Už jste ale pochopili, že i když sklady či výrobu stačí mít na okraji města, skutečné sídlo je třeba umístit jinam.

Pro nás není problém vám ho zajistit. Kromě již zmíněného vám také nabízíme možnost využívat i poštovní adresu nebo třeba oficiálního zástupce ve vaší nepřítomnosti. Nemusíte se tedy bát, že vám klienti utečou, když neohlášeně dorazí na vaši virtuální adresu.

Dokonalý servis pro obchodní schůzky

Umožníme vám domluvit i další služby podle vašich potřeb. Zařídíme třeba přeposílání nebo skenování pošty kamkoli budete potřebovat. Poskytneme vám telefonní linku s voicemailem nebo operátorem a určitě se vám bude hodit i pronájem zasedacích místností na 2, 6 nebo 16 hodin na různé obchodní schůzky.

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

   Napsat komentář