Založení živnosti – OSVČ

Založení živnosti – OSVČ

Rozhodli jste se pro založení živnosti? Přestalo vás už bavit pracovat tzv. na druhé? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být živnostník neboli osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ)? Založení vlastní živnosti nebylo nikdy jednodušší. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili a připravili vše potřebné. Ušetříme vám drahocenný čas a předem eliminujeme případné chyby, kterých byste se při procesu založení živnostenského listu mohli dopustit, pokud byste vše zařizovali sami.

Vše za vás rádi vyřídíme v nejkratším možném čase, bez chyb a na profesionální úrovni.

Cena registrace živnostenského oprávnění

OSVČ – živnost pro fyzické osoby

900,-

objednat

Správní poplatek živnostenskému úřadu

1 000,-

objednat

Registrace k dani z příjmu FO

290,-

objednat

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Doplňkové služby

Ověření podpisů

30,-

Kč/ks

Výpisy z rejstříků

150,-

Kč/str.

Zastupování na úřadech nad rámec registrace

690,-

Kč/hod.

Vypracování plné moci

490,-

Vypracování Souhlasu s umístěním sídla podnikání

V případě sídla u jiného poskytovatele potřebujete pro zápis rejstíku jeho souhlas s umístěním sídla podnikání. Vypracujeme ho za Vás.

50,-

Vypracování smlouvy

Vypracování smlouvy o tichém společenství, nájemní smlouvy, smlouvy o výkonu funkce, mandátní smlouvy, smlouvy o dílo, atd.

1 950,-

Kč/hod.

Registrace k DPH

Registrace k DPH se provádí po zápisu do veřejného rejstříku.

9 900,-

Registrace k silniční dani

Vypracování smlouvy o tichém společenství, nájemní smlouvy, smlouvy o výkonu funkce, mandátní smlouvy, smlouvy o dílo, atd.

350,-

Uvedené ceny jsou bez DPH.

V oboru od roku 2001

Dlouholetým působením v oboru jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme vám. Pomáháme živnostníkům s jejich podnikáním a provází nás více než solidní pověst, kterou jsme si zasloužili svým vstřícným a korektním přístupem ke každému jednotlivému klientovi. Naše rychlost, spolehlivost a profesionální přístup jsou zárukou toho, že svou práci odvedeme dobře. S námi zkrátka nemůžete šlápnout vedle. Staňte se naším zákazníkem a využijte všeho, co spolupráce s námi nabízí. Založení OSVČ je pro nás rutinní záležitostí. Vše zařídíme rychle, levně a v souladu se všemi právními předpisy a platnými pravidly.

Comeflex Office jednatelé společnosti
Zastoupení na úřadu

Vše vyřídíme za vás

Nabízíme vám zcela bezproblémové vyřízení živnostenského listu. Vyplníme potřebné dokumenty, oběháme za vás příslušné úřady a vy se zatím můžete věnovat svému byznysu. Ušetříme vám čas i případné nepříjemnosti, které by vás při celé proceduře mohly potkat. To vše za velice příznivou cenu, rychle a férově.

Získejte IČ rychle, pohodlně a bez zbytečných rizik za symbolickou cenu! Nebaví Vás běhat po úřadech, jednat s mnohdy velmi nepříjemnými pracovníky a vyplňovat nekonečné formuláře? S námi se všemu můžete vyhnout!

Založení Živnosti – Co všechno to obnáší?

Není to sice nikterak komplikovaná záležitost, ale přesto je lepší, svěříte-li ji do rukou profesionálů. K založení živnosti je potřeba vyplnit jednotný registrační formulář, získat souhlas s umístěním sídla společnosti a jedná-li se o řemeslo, koncesi či vázanou živnost, pak je nutné dodat i prohlášení odpovědného zástupce s úředně ověřeným podpisem a doklady osvědčující vaše dosažené vzdělání a odbornou způsobilost pro výkon živnosti. Správní poplatek zde činí 1000,-Kč.

Založení živnosti na míru

Je rovněž nutné navštívit nejbližší živnostenský úřad a požádat tam o registraci živnostenského oprávnění. Jedná-li se o volnou živnost, je živnostenský list založen většinou na počkání a živnostník rovnou obdrží výpis z rejstříku.

Na řadu přijde registrace k dani z příjmu fyzických osob a to na místně příslušném finančním úřadě nebo na jeho územním pracovišti.

Jak registraci provést?

Registrace živnosti je velmi jednoduchá a zvládne ji každý laik. Zde Vám napíšeme jednoduchý návod.

 • Dokumenty které potřebujete
  Vyplněný jednotný registrační formulář (naleznete zde), Souhlas s umístěním sídla podnikání, Pokud jde o řemeslo, koncesi nebo vázanou živnost, prohlášení odpovědného zástupce s úředně ověřeným podpisem a doklady osvědčující Vaše vzdělání a odbornou způsobilost pro její výkon, 1000,- Kč správní poplatek.
 • Živnostenský úřad 
  Navštívíte nejbližší živnostenský úřad a požádáte o registraci živnostenského oprávnění. Pokud půjde pouze o volnou živnost, většina živnostenských úřadů registraci provede na počkání a vydá Vám výpis z rejstříku.
 • Finanční úřad 
  Poté se musíte registrovat na místně příslušném finančním úřadu či jeho územním pracovišti k dani z příjmu fyzických osob.

Nevíte si rady s registrací živnosti? Nemáte čas na obcházení úřadů? Přenechejte tyto starosti nám! V COMEFLEX OFFICE vám na plnou moc elektronicky provedeme registraci a pomůžeme Vám s vyplněním a přípravou veškerých dokumentů. Následně podáme registraci k dani z příjmu fyzických osob u příslušného finančního úřadu.

Nechce se vám do toho?

Každá OSVČ registraci samozřejmě mít musí. Připadá vám to však přece jen složité a nechcete se dopustit chyby? Nevíte si rady s registrací živnosti? Nemáte čas na obcházení úřadů? Přenechejte všechny starosti nám! V COMEFLEX OFFICE po poskytnutí plné moci elektronicky provedeme registraci a pomůžeme vám s vyplněním a přípravou veškerých dokumentů. Následně podáme registraci k dani z příjmu fyzických osob u příslušného finančního úřadu.

Založení živnosti na klíč

Nejste si jistí, jaké obory podnikání zvolit nebo na jaké adrese mít sídlo podnikání? Jak to bude s placením daní a daňovým přiznáním? Rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme a pomůžeme Vám vše řádně nastavit tak, abyste se zorientovali a nehrozila Vám žádná neočekávaná rizika. Svěřte se do naší péče i Vy!

Commeflex služby

Pracujeme bez chyb

Zajistíme hladký průběh celé procedury. Ručíme například za zápis do rejstříku živnostenského podnikání nebo garantujeme navrácení 100% ceny. Vypracujeme vám veškeré potřebné podklady k registraci a poradíme, co k úspěšné registraci potřebujete. Vše proběhne v režii našich zkušených odborníků. Poradíme vám, co po registraci živnosti musíte ještě udělat. Máme vypracované a časem prověřené metodiky pro veškeré úkony. Všechno domluvíme a vyřídíme během jediné schůzky a už do dvou dnů budete moci začít podnikat. Veškeré náležitosti proběhnou v souladu s právním řádem a příslušnými předpisy.

U nás se vám dostane komplexních služeb

Založením živnostenského listu však naše spolupráce zdaleka nemusí skončit. Nabízíme mnoho dalších služeb, jako poskytnutí sídla firmám, výpomoc s administrativou či vedení účetnictví. Odbornost, spolehlivost a mnohaleté zkušenosti jsou tím, čeho si na nás naši klienti cení nejvíce. Svěřte i vy svoje záležitosti do našich rukou a budete jistě spokojeni. Jsme tu, abychom vám usnadnil byznys a pomohli vám s realizací vašeho podnikatelského snu.

Založení živnosti

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Další služby

  Zakladání společností

  Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

  Firmy na prodej – Ready Made

  Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

  Likvidace společností

  Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

  Zastupování na úřadech

  Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

  Otázky a odpovědi

  • Korecký Martin

   Bydlím v moravskoslezském kraji, ale rád bych podnikal v Praze jako řemeslník. Kde se mám na živnostenském úřadě přihlásit?

   • Comeflex Office

    Již několik let platí, že registraci živnostenského oprávnění můžete provádět, nezávisle na trvalém bydlišti, kdekoli v rámci ČR. Pokud se s tím nechcete zabývat, naše společnost Vám oprávnění zaregistruje. Pokud budete v Praze i přechodně bydlet, vyplatí se umístit také sídlo podnikání do Prahy. Tím docílíte toho, že budete patřit pod správu pražských úřadů.

  Napsat komentář