Hlavní stránka / Ostatní služby / Virtuální sídla Praha

Virtuální sídla Praha

V současné době jsou virtuální sídla společnostmi často využívána. Před novelizací občanského zákona v roce 2009 bylo v České republice nemyslitelné mít sídlo jinde, než se právnická osoba skutečně nacházela. Nyní si však můžete vybrat město, kde chcete, aby vaše společnost sídlila. Můžeme vám nabídnout seriózní virtuální sídla ve skvělých lokalitách.

Co, přesně znamená virtuální sídlo?

Virtuální sídlo poskytuje společnostem a firmám virtuální adresu, tedy můžete zde mít sídlo firmy, které poslouží i jako firemní korespondenční adresa. Tuto adresu si zapíšete do rejstříku a nemusíte se obávat, že by vám nebyl udělen souhlas s nahlášením sídla, například majitelem objektu. Tento zápis a případné další nutné papírování rádi vyřídíme za vás.

Vy či vaše společnost můžete mít sídlo na lukrativní adrese v hlavním městě. Na klienty vaší společnosti jistě pozitivně zapůsobí skutečnost, že sídlíte v Praze.

Proč? Ono běžné sídlo v Praze není zrovna nejlevnější záležitostí, a tak si jej mohou dovolit jen zavedené a stabilní značky. Na každého zapůsobí lépe vizitka s adresou v Praze, než vaše bydliště v Dolanech.

Navíc i pro případ osobní schůzky může být v některých případech lepší, když vás klient může navštívit v Praze. Právě z tohoto důvodu nabízíme i možnosti pronájmu konferenčních prostor klidně jen na hodinu nebo dvě, čistě pro tyto účely.

Jestliže máte virtuální sídlo v Praze, vzniká tím menší pravděpodobnost namátkové kontroly ze strany státní správy. Jestliže vaše společnost spadá pod vytíženější finanční úřad, může být rozdíl v intenzitě kontrol až dvacetinásobný.

Využívejte s námi naplno veškeré výhody virtuálního sídla v Praze

Jaké jsou tedy výhody námi nabízených virtuálních sídel?

Cena, pohodlí a vybavení

Některé výhody jsou zřejmé již z výše uvedeného. První výhodou je bezesporu levný provoz, protože máte možnost pronajmout kancelář či konferenční místnost jen když ji opravdu potřebujete. Pronájmy těchto prostor poskytujeme i krátkodobě.

Naše kanceláře mají veškeré potřebné vybavení pro schůzky s obchodními partnery nebo klienty. Samozřejmostí jsou počítače, Wi-Fi připojení, tiskárny, projektory a recepční služby.

Mít své vlastní virtuální sídlo levně je snazší než kdykoli předtím. Končí tak schůzky v rušných kavárnách či restauracích nebo dokonce u vás doma.

Lokalita

Můžete si vybrat z několika lokalit. Vyhovuje vám rušnější část Prahy? Nebo hledáte naopak něco klidnějšího? Záleží jen na vašich preferencích. Můžeme vám nabídnout obojí.

Další výhodou je korespondenční virtuální adresa a přeposílání pošty. Můžeme vám ji zaslat také elektronicky a upozorníme vás SMS zprávou. Vaše schránka u domu už bude sloužit jen vašim soukromým zásilkám.

Operátorka a voicemail

Nabízíme možnost zřízení telefonní linky s voicemailem, na kterou jsou nahrávány vzkazy a ty okamžitě přeposíláme našim klientům emailem. Rovněž nabízíme služby telefonní operátorky, jenž s volajícími komunikuje v českém a anglickém jazyce, nebo vám můžeme hovory rovnou přesměrovat. Samozřejmostí je také možnost zřízení faxového čísla či IVR služby.

Pomoc s úřady

Můžeme váš zastupovat na úřadech, ale také při kontrolách v případě vaší nepřítomnosti. Rovněž vám můžeme pomoci se zřízením živnosti nebo založením společnosti.

Virtuální adresa firmy bez nudné byrokracie a papírování. Vše uděláme za vás.. Rovněž pro vás sledujeme důležité legislativní změny, které jsou spojené s podnikáním a nabízíme možnost úschovy menších předmětů, listin či účetních knih.

Férovost

Smluvená cena platí! Nebudete tak platit žádné dodatečné poplatky za sjednané služby. Co vám slíbíme, to dodržíme!

Chcete oddělit soukromí a práci? Využijte naši nabídku virtuálních sídel

Líbí se vám výhody plynoucí z využívání virtuálního sídla? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi vše prodiskutujeme a poradíme vám.

X