Hlavní stránka / Ostatní služby / Virtuální kanceláře

Virtuální kanceláře

Virtuální kancelář je administrativní virtuální sídlo pro podnikatele a společnosti, které vám umožní udělat dobrý dojem prestižní adresou a zároveň šetřit peníze za standardní pronájem. Hlavním posláním služby je zajistit souhlas úřadu pro změnu sídla právnické nebo fyzické osoby.

Změnu místa podnikání soud zapíše do obchodního rejstříku a v tu chvíli jste oficiálně na dané adrese – snadno a prakticky okamžitě!

Virtuální kanceláře se zřizují nejčastěji právě z důvodu úspor a volí je proto převážně profese, které skutečnou kancelář nevyužijí dost frekventovaně na to, aby se jim vyplatilo platit plnou cenu za nájem a energie. Například daňoví poradci, vývojáři IT apod.

Mohou nastat také situace, kdy vám současná provozovna nedovoluje sídlo zaregistrovat nebo trvalé bydliště pro účel provozovny nevyhovuje.

Mezi nejčastější důvody však patří právě touha po atraktivnější adrese, která představuje další faktor navyšující konverzi (přeměnu potenciálního zákazníka na skutečného).

Získejte s námi svou vlastní virtuální kancelář v Praze

Rozmýšlíte se, zda je služba vhodná i pro vás?

  • Upřednostňujete mít sídlo firmy registrované na jiné adrese, než vaše trvalé bydliště nebo vaše aktuální provozovna?
  • Hledáte možnosti jak, snížit náklady za provoz klasické kanceláře?
  • Fyzickou kancelář využíváte pouze příležitostně?
  • Potřebujete mít zároveň zajištěné přeposílání pošty?

Pokud ano, naše virtuální sídla jsou pro vás ideální volbou, ať už jste začínající živnostník nebo větší společnost.

Virtuální kanceláře Praha

Vaši potenciální klienti mohou být poněkud skeptičtí, pokud u vašeho jména nebo názvu společnosti vidí ne příliš atraktivní adresu. Toto tvrzení nelze prohlásit za definitní, ale jistě byste si sami vybavili spoustu momentů, kdy jste při výběru společnosti smýšleli podobným způsobem.

Dobrá adresa znamená vysoký nájem. Vysoký nájem znamená, že živnostník či společnost prosperuje a to znamená, že odvádí kvalitní služby.

Naše virtuální kanceláře v Praze se nacházejí na prestižích adresách rušnějších i klidnějších ulic. Vybrat si dokáže naprosto každý.

Jaké služby vám nabídneme?

Virtuální kancelář je určena především pro OSVČ nebo začínající firmy, které nepotřebují využívat kancelář na lukrativní adrese každý pracovní den.

Jako ideální doplňkovou službu vám můžeme nabídnout telefonickou operátorku nebo voicemail v době vaší nepřítomnosti, včetně přeposílání pošty.

Navolte si naše služby přesně podle vašich představ.

Kromě virtuálních sídel a kanceláří nabízíme také skutečná sídla a vybavené zasedací místnosti, nebo založení živnosti či společnosti – veškeré náležitosti a komunikaci s úřady vyřídíme za vás!

Úspora Vašich nákladů

  • Nemusíte platit nájem kanceláře 24/7, energie, úklid, atd. Získáte technicky vybavené zázemí.
Ušetřete spoustu fixních nákladů, které byste jinak utopili v pronájmu kanceláře

Absence administrativy

  • Ušetřete čas trávený obíháním úřadů a byrokracií a předejděte potenciálním komplikacím.

Sídlo na prestižní adrese

  • Využijte sídlo adresy v centru města s výbornou dopravní dostupností.
X