Sídlo Firmy Praha 1

Sídlo Firmy Praha 1

Získejte sídlo firmy na Praze 1, luxusní adrese v historickém centru Prahy a s tím spoustu výhod! V našich Office centrech na Praze 1 vám zřídíme skutečné nebo virtuální sídlo společnosti včetně označení na budově. Nemusíte nikam cestovat, stačí nás kontaktovat a zápis sídla nebo jeho změnu v rychlosti vyřídíme za vás!

Se sídlem firmy získáte:

  • kancelář se všemi potřebnými službami,
  • neustálý přehled nad vaší poštovní agendou,
  • prestižní zázemí s kvalitním technickým vybavením,
  • služby profesionálního a proškoleného personálu,
  • administrativní služby včetně zástupu na úřadech.

Skutečné sídlo firmy vs. virtuální

Pokud s podnikáním začínáte, pracujete jako OSVČ nebo zakládáte Start Up, virtuální sídlo společnosti je přesně pro vás. Vedle zápisu sídla firmy do obchodního rejstříku (nebo jiné povinné evidence) získáte vyvěšený štítek s označením firmy dle platných právních předpisů. Mimo to získáte zdarma přístup do našeho on-line prostředí, kde budete moci spravovat vaši kancelář odkudkoli.

Zřízení skutečného sídla u naší společnosti je vhodné pro skutečné řízení firmy a také pro plátce DPH. Kromě sídla společnosti včetně štítku s označením firmy a přístupu do on-line prostředí budete moci využívat služeb zástupce ve vaší nepřítomnosti. Postaráme se i o vaše telefonní hovory. Adresu budete moci využít pro doručování poštovních zásilek a na příchozí poštu vás upozorníme e-mailem nebo SMS zprávou. V ceně je zahrnut i pronájem kanceláře nebo zasedací místnosti na 2 hodiny měsíčně.

Chcete sídlo v nejprestižnější lokalitě v Praze?

Jaké jsou výhody virtuálního sídla na lukrativní adrese?

Plaťte jen za to, co skutečně potřebujete, ani o korunu víc. Virtuální sídlo vám v základu poskytne lukrativní adresu s označením firmy. Tuto službu často využívají např. daňoví poradci, IT vývojáři apod. – tedy osoby, které nepotřebují frekventovaně navštěvovat kancelář a chtějí se pomocí ní prezentovat na úrovni.

Výhody virtuálního sídla:

  • efektivnost a úspora – Neplaťte za něco, co nevyužíváte. Používejte technicky a personálně připravené zázemí pouze v případě nutnosti.
  • administrativní svoboda – Zabývejte se vašim podnikáním, ne okolní administrativou. O vaši poštu, návštěvy, telefonní hovory a další se rádi postaráme za vás.
  • image firmy – Vylepšete prestiž firmy adresou na Malé Straně. Vaše firma tak bude působit profesionálně a důvěryhodně.

Zařaďte se mezi silné společnosti na této lukrativní adrese

Nejžádanější lokalitou je historické město

Naše Office centrum v Praze 1 se nachází přímo na Malé Straně v ulici Thunovská 179/12. Jedná se o velice žádanou a lukrativní adresu, která vás bude výborně prezentovat. Nedaleko odsud najdete Valdštejnské zahrady, Poslaneckou sněmovnu, Senát ČR, Karlův most a další památky. Od stanice metra Malostranské náměstí na trase A se do budovy dostanete pěšky za pár minut! Na této adrese vás čekají plně vybavené kanceláře, zasedací a konferenční místnost a profesionální personál.

Administrativu za vás vyřeší naše virtuální kancelář

Pokud potřebujete využívat kancelář pouze čas od času, není nutné platit drahý pronájem za každý den. Vyberte si naši službu virtuální kanceláře, která je vhodná především pro OSVČ nebo začínající firmy. Jedná se o administrativní virtuální sídlo, díky kterému budete působit profesionálně, a které vám ušetří spoustu peněz a času.

Naše virtuální kancelář vám poskytne lukrativní adresu sídla firmy a dovolí vám individuálně si navolit požadované služby. Na základě vašich představ a požadavků si můžete vybrat ze služeb jako přeposílání pošty, služby telefonické operátorky, pronájem zasedací místnosti a další.

Proč právě my?

Svěřte se do rukou spolehlivé společnosti, která vám usnadní podnikání, a získejte tak více času. V naší nabídce najdete komplexní služby, které budete k podnikání potřebovat. Všechny naše adresy jsou bezpečné a prověřené! Na vaší spokojenosti nám záleží, a proto poskytujeme garanci veškerých služeb. Prezentujte svoji osobu nebo společnost pod prestižním sídlem na Malé Straně!

Zelená linka
800 47 47 47

Telefon
+420 257 199 661

E-mail
info@comeflex.cz

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Další služby

Zakladání společností

Založení firmy nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Novou firmu Vám založíme do jednoho týdne.

Firmy na prodej – Ready Made

Našim klientům zajistíme právní poradenství v obchodních záležitostech.

Likvidace společností

Ocitla se vaše firma v krizi nebo vstupujete do likvidace? Tento náročný proces za vás můžeme snadno vyřídit.

Zastupování na úřadech

Jsme schopni zajistit vám zastoupení v úředních záležitostech na základě plné moci.

Otázky a odpovědi

    Napsat komentář