Hlavní stránka / Sídlo pro Vaši společnost

Sídlo firmy Praha - Sídla a Kanceláře v srdci ČR

Ať už virtuální nebo skutečné, mít sídlo firmy v Praze může výrazně dodat na důvěryhodnosti vašeho podnikání. Každá firma musí mít existující sídlo společnosti – tak proč jej nezaložit přímo v Praze, v ohnisku všeho důležitého dění? Dále nabízíme sdílenou kancelář a možnost, sídlo své společnosti spravovat on-line díky aplikaci MojeKancelář.net.

Vyberte z naších připravených balíčků:

sídlo:
frekvence platby:
 
Virtuální sídlo
pro OSVČ, začínající firmy a Start Up
Skutečné sídlo
pro skutečné řízení firmy, pro plátce DPH
Vlastní nastavení služby
sídlo společnosti
Souhlas vlastníka nemovitosti k umístění sídla Vaší společnosti pro zápis do obchodního rejstříku nebo jiné povinné evidence.
označení firmy na informační tabuli
Umístění štítku s označením firmy dle platných právních předpisů.
zdarma přístup do on-line prostředí
Přístup do on-line prostření mojekancelar.net, kde si můžete pohodlně spravovat služby poskytované ve Vašem sídle.
zástupce ve vaší nepřítomnosti
Osobního zástupce, který vás ve vaší nepřítomnosti v sídle společnosti zastoupí na základě a v rozsahu pověření, například při kontrole ze strany státní správy.
poštovní adresa
Poskytnutí adresy pro doručování poštovních zásilek. Příjem poštovních a kurýrních zásilek do 50ks/měs, upozornění na příchozí poštu e-mailem nebo SMS. Příjem telfonních hovorů do 10ks/měs.
101,-
přeposílání pošty
Přeposílání došlých poštovních zásilek 1x týdně na adresu klienta. V ceně není započítáno poštovné.
60,-
skenování pošty
Skenování došlé pošty a zasílání na email klienta.
60,-
telefonní linka s voicemailem
Pronájem unikátní telefonní linky s voicemaileml. Nahraný zýznam se automaticky zasílá na email klienta.
33,-
telefonní linka s operátorem
Pronájem unikátní telefonní linky s příjmem profesionální operátorkou, která odbaví hovor předem nadefinovaným způsobem.
133,-
pronájem zasedací místnosti 2h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na dvě hodiny měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
100,-
pronájem zasedací místnosti 6h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na šest hodin měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
1206,-
pronájem zasedací místnosti 16h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na šestnáct hodin měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
2680,-
box
Pronájem box pro úschovu účetnictví, nebo menších předmětů či listin.
47,-
celková cena
 
194,-
Kč/měsíc
objednat
529,-
Kč/měsíc
objednat
328,-
Kč/měsíc
objednat
Virtuální sídlo
pro OSVČ, začínající firmy a Start Up
Skutečné sídlo
pro skutečné řízení firmy, pro plátce DPH
Vlastní nastavení služby
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Naše sídla

 • Praha 1
  Thunovská 179/12

  Office centrum v Praze 1 se nachází v samém centru historické části Malé strany v docházkové vzdálenosti od metra trasy A, stanice „Malostranské náměstí“.

 • Praha 2
  Bělehradská 858/23

  Office centrum na Praze 2 se nachází v samém centru Prahy, pouhé tři zastávky tramvaje č. 11 a č. 13 od stanice metra trasy „C", I.P.Pavlova.

 • Praha 3
  Jičínská 226/17

  Office centrum na Praze 3 se nachází v centru Prahy, v bezprostřední blízkosti stanice metra Flora.

 • Praha 5
  náměstí 14. října 1307/2

  Office centrum v Praze 5 se nachází v samém centru historického Smíchova v docházkové vzdálenosti od metra trasy B, stanice „Anděl“.

 • České Budějovice
  Radniční 133/1

  Office centrum v Českých Budějovicích, se nachází v samém centru historického města, hned u náměstí Přemysla Otakara II.

Co to je sídlo?

Sídlo společnosti je adresa sídla právnické osoby zapsaná v obchodním rejstříku a částečně jej určuje již zakladatelský dokument a částečně o něm rozhoduje navrhovatel, tedy osoba, která se dožaduje zápisu do obchodního rejstříku.

Na sídlo právnické osoby nejsou kladeny žádné zvláštní požadavky. Alespoň zatím zákon o žádných požadavcích na sídlo nehovoří. Pouze v případě, že sídlo společnosti je umístěno v bytě, nesmí provoz sídla narušit klid a pořádek v domě.

Ve vztahu k orgánům státní správy sídlo určuje místní příslušnost. Od adresy sídla se odvíjí příslušnost k rejstříkovému soudu a neposlední řadě, adresa sídla určuje i místní příslušnost k územnímu pracovišti finančního úřadu.

 

Jak postupovat?

 • Objednávka služby
  Objednejte si sídlo telefonicky (800 47 47 47) nebo on-line přes interaktivní formulář. Můžete také navštívit naši centrálu v Praze 5 – Smíchov, náměstí 14. října 1307/2 a do několika minut si odnést veškeré potřebné dokumenty pro zápis nového sídla. Smlouvu lze podepsat i korespondenčně.
 • Bez nutnosti cestovat
  Změnu sídla můžete nechat plně na nás. Zdarma pro Vás vypracujeme veškeré potřebné podklady pro zápis a změnu sídla podáme k Městskému soudu. Pouze Vás požádáme o úhradu správního poplatku.

Co získáte:

 • Kancelář se všemi službami
 • Stálý přehled nad svou poštovní agendou
 • Prestižní zázemí s kvalitním technickým vybavením
 • Profesionální a proškolený personál
 • Řadu administrativních služeb, které Vám ulehčí každodenní život

Výhody Virtuálního sídla 

 • Úspora nákladů
  Nemusíte platit nájem kanceláří 24h/denně, energie, úklid, atd. Navíc získáte okamžitě plně technicky a personálně vybavené zázemí.
 • Snížení administrativní zátěže
  Přebírání pošty, odbavování návštěv, telefonní asistentka, to jsou jen některé služby, která Vám ušetří čas s administrativní zátěží, která Vás čeká při podnikání.
 • Sídlo na prestižní adrese
  Proč mít sídlo na sídlišti v kočárkárně? Využíváte adresy v centru města s výbornou dopravní obslužností.

Proč mít sídlo u COMEFLEX?

 • Spolehlivost
  Důvěřuje nám přes 4 500 klientů a doporučují nás dále. Na veškeré naše služby poskytujeme garanci. V tomto oboru podnikáme již od roku 2001.
 • Bezpečí
  Nemovitosti, ve kterých Vám poskytujeme sídlo, jsou v našem vlastnictví, nebo s provázanou vlastnickou strukturou na naši společnost. Nehrozí tak odejmutí právního titulu sídle vlastníkem nemovitosti.
 • Komplexní služby
  U nás naleznete veškeré služby, které budete k podnikání potřebovat. Od vedení účetnictví, až po příjem telefonních hovorů.

Naše sídla jsou v souladu se zákonnými normami, konkrétně zák. č. 89/2012 Sb., zák.č. 90/2012 Sb. a judikatury Evropského dvora vztahující se k výkladu článku 43 a 48 Smlouvy o založení Evropského společenství. Dále pak splňují nejnáročnější požadavky daňové legislativy zák. č. 235/2004 Sb., zákon o dani z přidané hodnoty a zákona č. 280/2004 Sb., daňový řád.

 

Výhody Sídla Firmy v Praze

Založení sídla v Praze, případně přesunutí, přináší hned několik výhod. Z dlouhodobého hlediska rozhodně nejsou zanedbatelné a výhledově mohou přinést spoustu užitku! A které že to jsou?

 • Prestiž

Ne náhodou má většina významných českých i zahraničních firem (resp. jejich českých poboček) sídlo registrováno v Praze. Praha jakožto hlavní a nejdražší město v České republice reprezentuje určitý luxus – kdo má sídlo v Praze, je "in". Zájem klientů o firmu se sídlem v Praze bude jistě vyšší, než kdybyste pro své sídlo zvolili maloměsto, jehož název málokdo zná a které tak nepůsobí příliš důvěryhodně.

 • Inovace

Praha je bezesporu nejmodernějším českým městem. Je kosmopolitní, drží krok s dobou a hravě se může srovnávat s jinými evropskými metropolemi. Česká republika je na mezinárodních technických veletrzích oceňována za svou inovativnost a technickou vyspělost. Pokud tedy nechcete ztratit kontakt s dobou a být u vzniku všeho nového a průlomového, vaše sídlo by nemělo být jinde než v Praze!

 • Kontakty

Není překvapením, že většina celebrit i důležitých osobností českého businessu a politiky bydlí – nebo přinejmenším pracuje – v Praze. Pokud tedy zvolíte variantu fyzického síla společnosti v Praze, otevřou se vám možnosti kontaktu s důležitými lidmi přímo v jejich rajonu. Vám se tak prudce zvýší pravděpodobnost uzavření důležitých obchodních kontraktů. Praha je navíc první (a častou jedinou) destinací významných zahraničních velikánů a osobností, se kterými byste mohli navázat kontakt.

 • Zákazníci

Jelikož je Praha zdaleka nejpočetnějším městem České republiky, je tu také největší pravděpodobnost vysoké koncentrace vašich současných nebo potenciálních zákazníků. A mít zákazníky nablízku je vždycky výhoda: nejste pro ně jen vzdálená entita, nýbrž reálný partner, se kterým mohou počítat. Díky geografické blízkosti můžete lépe porozumět jejich potřebám a nárokům.

 • Administrativa

Za zmínku stojí i administrativní zátěž, kterou si díky sídlu v Praze ušetříte. Všechny potřebné úřady, notáře i soudy tu máte jako na dlani a vám tak odpadají nepříjemnosti s dojížděním za jednotlivými orgány do větších měst. Navíc se komunikace s úřady můžeme ujmout za vás a vy se tak můžete věnovat vašemu podnikání naplno!

 

Sídlo Společnosti Fyzické či Virtuální – Umíme zařídit obojí

Nabízíme možnost získání fyzického, nebo virtuálního sídla. Každé z nich má jiné výhody, je na vás, která z námi nabízených variant pro vás bude pohodlnější!

 

Fyzické sídlo

Zvolením možnosti fyzického sídla od nás získáte kancelář se vším všudy. Dostane se vám prestižního zázemí s kvalitním technickým vybavením i profesionálním personálem, který vám pomůže s poštovní agendou a administrativními záležitostmi, které by vás zdržovaly od práce.

Skutečná fyzická sídla jsou vhodná zejména pro etablované podnikání, kdy firma již není v začátcích, má za sebou určitou historii a potřebuje fyzické kanceláře k výkonu své činnosti. Často se jedná o plátce DPH.

S fyzickým sídlem od nás získáte skutečné sídlo společnosti, název vaší firmy na informační ceduli v budově, přístup do našeho online prostředí, zástupce v případě vaší nepřítomnosti, poštovní adresu, a navíc pronájem zasedací místnosti zdarma na dvě hodiny měsíčně.

 

Virtuální sídlo

Virtuální sídlo představuje výhody v oblasti úspor nákladů, a to zejména za pronájem kanceláří, energie, vodu, úklidové služby a podobně. O příchozí poštu se vám postará jedna z našich profesionálních asistentek a vy se tak můžete plně věnovat pouze svému podnikání.

Virtuální sídlo, na rozdíl od fyzického, se hodí spíše pro OSVČ, pro začínající firmy, případně mladé start-upy. Tedy pro ty, kdo ke svému podnikání zatím fyzické kanceláře nepotřebují, protože často pracují z domova, z kaváren nebo z vysokoškolských kolejí. Na těchto místech si většinou svá sídla udělat nemohou, ale zároveň kancelář nepotřebují, a proto je pro ně virtuální sídlo tou nejlepší volbou!

S virtuálním sídlem u nás získáte adresu sídla společnosti, označení na informační ceduli v budově a přístup do našeho online prostředí.

 

Personalizované nastavení

Umíme ušít řešení na míru, a proto nabízíme i personalizované nastavení našich služeb. Na základě vašich požadavků můžeme nabídnout širokou škálu doplňkových služeb, jakými jsou například skenování, přeposílání pošty, telefonní linka s voicemailem nebo operátorem, pronájem zasedacích místností po celé Praze a pronajmutí schránky na účetní dokumenty nebo jiné cenné dokumenty.

Nestěhujte nábytek, změňte jen sídlo společnosti

Pokud už sídlo firmy máte a nechce se vám přesouvat celá kancelář včetně vybavení, nemusíte! Využijte možnosti pouze změnit oficiální sídlo společnosti a vaše kanceláře včetně zaměstnanců nechat tam, kde jim bylo dobře doposud. Sídlo společnosti a provozovna se na stejné adrese nacházet nemusí.

Prestižní lokace našich sídel

Naše sídla se nachází na prominentních pražských adresách, jedno sídlo potom nabízíme také v Českých Budějovicích. Na všech adresách existuje možnost zřízení fyzického i virtuálního sídla, případně jiného personifikovaného řešení.

 • Praha – Malá Strana
 • Praha – Vinohrady
 • Praha – Žižkov
 • Praha – Smíchov
 • České Budějovice – Radniční

Vyberte si to, které vyhovuje vám nejvíce!

 

Jak rezervovat?

Sídlo si můžete rezervovat buď telefonicky, nebo online prostřednictvím našeho webového formuláře. Můžete také navštívit naši centrálu na Smíchově. Rádi vás uvidíme!

Ceník poskytnutí sídel

frekvence platby
36 měsíců24 měsíců12 měsíců3 měsíce
Praha 1
Thunovská 179/12
395,-
Kč/měsíc
objednat
472,-
Kč/měsíc
objednat
531,-
Kč/měsíc
objednat
590,-
Kč/měsíc
objednat
Praha 2
Bělehradská 858/23
194,-
Kč/měsíc
objednat
232,-
Kč/měsíc
objednat
261,-
Kč/měsíc
objednat
290,-
Kč/měsíc
objednat
Praha 3
Jičínská 226/17
194,-
Kč/měsíc
objednat
232,-
Kč/měsíc
objednat
261,-
Kč/měsíc
objednat
290,-
Kč/měsíc
objednat
Praha 5
náměstí 14. října 1307/2
328,-
Kč/měsíc
objednat
392,-
Kč/měsíc
objednat
441,-
Kč/měsíc
objednat
490,-
Kč/měsíc
objednat
České Budějovice
Radniční 133/1
194,-
Kč/měsíc
objednat
232,-
Kč/měsíc
objednat
261,-
Kč/měsíc
objednat
290,-
Kč/měsíc
objednat
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nezávazná objednávka

Děkujeme formulář byl úspěšně odeslán.

Doplňkové služby a ceny

frekvence platby
36 měsíců24 měsíců12 měsíců3 měsíce
Poštovní adresa
Poskytnutí adresy pro doručování poštovních zásilek. Příjem poštovních a kurýrních zásilek do 50ks/měs, upozornění na příchozí poštu e-mailem nebo SMS. Příjem telfonních hovorů do 10ks/měs.
101,-
Kč/měs.
120,-
Kč/měs.
135,-
Kč/měs.
150,-
Kč/měs.
Přeposílání pošty
Přeposílání došlých poštovních zásilek 1x týdně na adresu klienta. V ceně není započítáno poštovné.
60,-
Kč/měs.
72,-
Kč/měs.
81,-
Kč/měs.
90,-
Kč/měs.
Skenování pošty
Skenování došlé pošty a zasílání na email klienta.
60,-
Kč/měs.
72,-
Kč/měs.
81,-
Kč/měs.
90,-
Kč/měs.
Telefonní linka s voicemailem
Pronájem unikátní telefonní linky s voicemaileml. Nahraný zýznam se automaticky zasílá na email klienta.
33,-
Kč/měs.
39,-
Kč/měs.
44,-
Kč/měs.
49,-
Kč/měs.
Telefonní linka s operátorem
Pronájem unikátní telefonní linky s příjmem profesionální operátorkou, která odbaví hovor předem nadefinovaným způsobem.
133,-
Kč/měs.
159,-
Kč/měs.
179,-
Kč/měs.
199,-
Kč/měs.
Pronájem zasedací místnosti 2h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na dvě hodiny měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
100,-
Kč/měs.
120,-
Kč/měs.
135,-
Kč/měs.
150,-
Kč/měs.
Pronájem zasedací místnosti 6h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na šest hodin měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
1206,-
Kč/měs.
1440,-
Kč/měs.
1620,-
Kč/měs.
1800,-
Kč/měs.
Pronájem zasedací místnosti 16h
Pronájem kanceláří nebo zasedacích místností na šestnáct hodin měsíčně (nevztahuje se pro konferenční místnost).
2680,-
Kč/měs.
3200,-
Kč/měs.
3600,-
Kč/měs.
4000,-
Kč/měs.
BOX
Pronájem box pro úschovu účetnictví, nebo menších předmětů či listin.
47,-
Kč/měs.
56,-
Kč/měs.
63,-
Kč/měs.
70,-
Kč/měs.
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Otázky a odpovědi

Dobrý den, v pátek zakládáme dvě nová s.r.o. a chtěli bychom u vás sjednat ke každé sídlo. Co k tomu je od nás potřeba a jaká je cena? V pátek budeme mít notářské zápisy. Pak bychom se zastavili. Do kolika hodin v pátek jste? Sídlo Praha 1 nebo Praha 2.
anonym, 16. 12. 2015
dobrý den, k přípravě smluv v zásadě potřebujeme od Vás pouze zakladatelské dokumnety společností. Smlouvy připravíme a rozsah služeb vyřídíme na osobní schůzce. Ceny služeb naleznete ZDE, kde si je můžete také podrobně nakonfigurovat. K podpisu se sejdeme na naší adrese Praha 5, nám. 14. října 1307/2 a otvírací doba je každý všení den od 8:00 do 19:00.
Dobrý den, zakládám SRO a budu mít sídlo u sebe doma, kde jsem vlastníem bytu já a můj manžel. Potřebuji i tak nájemní smlouvu na firmu?
Lenka Bauerová, 23. 11. 2015
Dobrý den, vzhledem k tomu, že společnost je třetí subjek, budete potřebovat právní titul pro užívání sídla Vaší novou firmou. Tím je nájemní smlouva, ale také jím může být Souhlas vlastníka nemovitosti, kde se budete podepisovat Vy i Vás pan manžel. Podpisy musí být ověřeny.
Jak změnit sídlo společnosti u s.r.o.? Které úřady to řeší a jak dlouho to může trvat?
Radim Hájek, 12. 10. 2015
Sídlo společnosti se mění ne zrovna snadno! Sídlo společnosti se mění v zápisu do Obchodního rejstříku, avšak v některých případech je nutné měnit i vlastní zakladatelský dokument. Pokud ale máte ve své společenské smlouvě či zakladatelské listině jako sídlo uvedenu pouze obec, např. Prahu, můžete se stěhovat v rámci Hlavního města Prahy bez nutnosti změny této listiny. Postačí změna v Obchodním rejstříku. Pak musíte změnu provést také na finančním úřadě, popřípadě dalších úřadech, kterým zasíláte nějaké pravidelné evidence. Soudní poplatek za podání změny do Obchodního rejstříku je 2.000,- Kč a změna trvá zhruba týden.
X
X